2737
2739
عنوان

سوال واس ماشین دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 53 پست
اول مامانم میگفت پول از اون مدارک ازتو باز گفت نه چهل تومن تو سی داداشت الان میگه حوالتو بفروش کلا ب ...

نکن اینکارو عزیز من.پول خودتو ،دست احدی نده،و از اینجور فکرا براش نکن.دست و گردن خودت،حتما جا برا انداختن سی چهل تومن طلارو داره.سری ک درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن

محسن ام، به تاریخ تولد 62.01.01👨‍🦰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه حتی اجاره خونمونو مامانم میده شوهرمو خودش پسند کرد گفتم بی پوله گفت عیب نداره هواتونو دارم الان ...

من اگه باشم هرچی دارموندارمومیزارم ی خونه رهن میکنم شوهرم ازبابام تاحالا ی لیوان ابم نگرفته 

2731
اگر همسرتو دوست داری و راضی هستی از زندگیت به حرف مادرت(با عرض معذرت)گوش نده.زندگیتونو با هم بسازین.

اشتباهم همین بود از هرکی خوشم اومد مامانم مخالفت کرد یکی مامانم خوشش اومد هیز بود نخاستم اینک اومد دودل بودم زورم کرد مامانم. حالا گیر کردم میگ. طلاق بگیر. شوهرم خ اذیتم میکنه خرجی نمیده و. بهانه گیر و لوسه. الانم ولم کرده رفته شش ماهه. نوبتم طلاقم گرفتم ولی مامانم جوش سهم ارثمو میزنه تا طلاق بگیرم باز همون مادرقبل میشه. دیروز ی نمونه نشون داد طمع کاربودنشو. اگ باهاش لج کنم سرماشین. از نظرمالی اذیت میشم. گاهیم میگم ولش برم یجا جدا خونه اجاره کنم تنها زندگی کنم خودم کارمیکنم خرج خودمو دربیارم اخه میگه برگرد بیا خونه من. یا اینک برگردم تا جداشدم  بعدش از خونه مامانم برم؟ 

من اگه باشم هرچی دارموندارمومیزارم ی خونه رهن میکنم شوهرم ازبابام تاحالا ی لیوان ابم نگرفته 

شوهرمن الان بعد دوسال مامانم لو داد ک ساخت پاخت داشتن باهم. با اینک. خودم شوهرمو انتخاب کردم شب خواستگاری یهو دیدم ما ک قرارمون 70سکه بود پدرشوهرم گفت 45تا بهم برخورد گفتم نه شوهرم گفتم بیا تو اشپزخونه گفتم فقط 70مامانم میخاست منو بزنه چنگولم بکشه شوهرم دید بالبخند گفت هرچی دخترتون بگه قبوله از هونزمان با مامانم همدست شده من خبر نداشتم مامانم واسش یواشمی پول میریخته کارتش میگفت ب دخترم نگو عصبانی میشه. شوهرم بد بوده بدتر پنهونکار و دروغگو شده درحالیک قبل عقد بهم قول داده بودیم هرگز دروغ نگیم باهمدیگ 

شوهرمن الان بعد دوسال مامانم لو داد ک ساخت پاخت داشتن باهم. با اینک. خودم شوهرمو انتخاب کردم شب خواس ...

عجب مگه چندسالت بوده ببخشید اینومیپرسم ها اخه اینجوریشوندیده بودم مگه رودستش مونده بودی ک خواسته دکت کنه

2738
نکن اینکارو عزیز من.پول خودتو ،دست احدی نده،و از اینجور فکرا براش نکن.دست و گردن خودت،حتما جا برا ان ...

ینی چکارکنم ماشین تنهایی بنویسم؟ یا کلا ننویسم؟ اخه اون چهله برج 5میاددستمشایدم تو برج چهار تا برج 9لازم ندارمش. میخاستم بذارم بانک وام بگیرم از روش ک این جریان ماشین شد منم شش ساله گواهینامه دارم ولی ماشین ندارم 

ن قیمت تغییری نمیکنه تقریبا آخری ۶ یا اول برج ۷ تحویله

میگم شانسمو امتحان کنم اگ شد پول اولی خدابزرگه شاید تونستم جورکنم منم راحت شم از پای پیاده. مامانم ب اون خواهرم ک شوهرم 206داره گفته گفت نه  با اینک. شوهرش داره خودشو پشت شوهرش قایم. کرده گفته شوهرم ناراحت میشه خودم حرفی ندارم. زورش بمن رسیده. 

ماهم ثبت نام کردیم تورو خدا دعا کنید در بیایم بی ماشینی واقعا سخته

من موقع کرونا گریه ام گرفته بود همش باید پول آژانس و اسنپ میدادم چنتا مسیر کاراداری داشتم خ اذیت شدم اونزمان اتوبوسها هم تعطیل. بود 

ینی چکارکنم ماشین تنهایی بنویسم؟ یا کلا ننویسم؟ اخه اون چهله برج 5میاددستمشایدم تو برج چهار تا برج 9 ...

بنظر من ماشین نخر،حیفه این همه پولو بماشینی بدی ک یک دهم اون پول میارزه.الان باز پولت  هیچ دست نزنی ی پول توجیبی ،کوچیک هر ماه برات میندازه.بدی ماشین میانگین ماهی چن برابر اون پول تو جیبی ام باید خرجش کنی.زمانی ماشین بخر ،ک حداقل پنج برابر پول ی ماشینو داشته باشی.

محسن ام، به تاریخ تولد 62.01.01👨‍🦰
میگم شانسمو امتحان کنم اگ شد پول اولی خدابزرگه شاید تونستم جورکنم منم راحت شم از پای پیاده. مامانم ب ...

ثبت نام کن عزیزم اگه قسمت باشه قرعه کشی در میای اگه هم در بیای  خدا خودش روزیتو میرسونه 

زندگی من تویی عشق مامان❤
2706