2737
2739
عنوان

سوال واس ماشین دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 53 پست
بنوبس اسمتو نمیشدوام بگیرید

باید برم بانک ببینم دراین حد 15_20تومن چجوری وام میدن مامانم هی میگ حوالت. دراومد بده بما. 😒انگار من ادم نیستم تو گرما و سرما پیاده باشم اون پسرش دو ماشینه تا حرفم زدم گفت سی تومن نداریکه بدبخت میشی ها😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید برم بانک ببینم دراین حد 15_20تومن چجوری وام میدن مامانم هی میگ حوالت. دراومد بده بما. 😒انگار م ...

ببخشید بعد از قرعه کشی باید پول رو کامل پرداخت کرد؟یا اینکه نصفی؟یا چکی؟چطوریه

2728
فکر کنم تیبا ۶۱ باشه من جای تو بودم می‌فروختم اینجوری خیلی بیشتر تو رفاهی.

بعد خندم گرفته از کار مامانم میگ ماشینو تحویل گرفتیم میفروشیم سودش نصف درحالیک من خودم اذیتم بدون وسیله ام دوساله ازدواج کردم خ تو سرما رو. موتور عذاب کشیدم مامانم قول پراید بهم داد ولی باشوهرم دعواش شد زد ب نام داداشم واس همین الان داداشم نمیتونه اسم بنویسه چون ماشین بنامشه. میخان از من استفاده کنن. شوهرمم هیچی پول نمیده چون گواهینامه نداره کینه مامانمم داره. الانم مامانم گیرداده طلاق بگیر از شوهرت. اونم قهرکرده. وسط این وضع. میخاد پسرشو با سی تومن ماشیندار کن من هم سهمم بسوزه هم. چهل تومنم بعد ب این میگن مادر؟ بچه نداریم 

ببخشید بعد از قرعه کشی باید پول رو کامل پرداخت کرد؟یا اینکه نصفی؟یا چکی؟چطوریه

شنیدم تو دو نوبته. شرایطی گذاشتن ک بدون ماشینا ماشیندار بشن و گواهینامم باید داشته باشین 

عزیزم به مادرت راحت بگو نمیخوام خودمون احتیاج داریم به جوری باید پول جور کنم بهترین موقعیته شاید مدت ...

اخه حتی اجاره خونمونو مامانم میده شوهرمو خودش پسند کرد گفتم بی پوله گفت عیب نداره هواتونو دارم الان میفهمم ادم نیاید ب احدی وابسته بشه حتی مادر همونم سواستفاده میکنه ازت

2738
شنیدم تو دو نوبته. شرایطی گذاشتن ک بدون ماشینا ماشیندار بشن و گواهینامم باید داشته باشین 

ایا واقعا ماشین را بعد ۳ماه میدن؟من شنیدم تا عید نمیدن 

کسی میدونه 

شنیدم تا عید میدن الکی میگن تا۳ماه دیگه میدن بعدم میگن سود ۱۲درصد این مدت را بهتون میدن

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
بعد خندم گرفته از کار مامانم میگ ماشینو تحویل گرفتیم میفروشیم سودش نصف درحالیک من خودم اذیتم بدون وس ...

اگر همسرتو دوست داری و راضی هستی از زندگیت به حرف مادرت(با عرض معذرت)گوش نده.زندگیتونو با هم بسازین.

2706