2733
2739
عنوان

وجود کرم دراشپزخانه

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرما رو باچی نابود کردی من این کرمارو بادسمال کاغذی برداشتم یکیش هرچی فشاردادم نمرد شاید باورت نشه

متاسفانه ۴۰ کیلو برنجو مجبورشدیم بریزیم بره چون همه جام پره شده بود هر چقدرم پاک کردیم جلو افتاب پهن کردیم سطلشو عوض کردیم بازن  پیدا شدن

2731
متاسفانه ۴۰ کیلو برنجو مجبورشدیم بریزیم بره چون همه جام پره شده بود هر چقدرم پاک کردیم جلو افتاب پهن ...

ن تو برنجو دیدم خبری نبود اما 4 تاکرم جدید بازاومده بودن وسط اشپزخونه یعنی ازکجااومدن😭😭😭😭😭

2740
واییی جوجو چه شکلیه بدبختی سطل های بزرگ برنج مامان گذاشته تواشپزخونه تواین گرونی چیزیشون نشده باشه😢

برنج ها رو نگاه کنید توی همشون نمک بریزید قبل اینکه نمک بریزید پهن کنید توی سایه در هوای آزاد 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

این کرم ها برای برنجه از خودش هم تولید میشه به احتمال زیاد جای برنج تون خیلی گرمه که شپشک برنج زده

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
اشپزخونه و داخل کابینت هارو کامل اسپری کامن بزنید یه مقدار بوداره اما ارزششو داره

آخه کاری نمیکنه منبع غذایی شوم برنجه اگه نباشه خود به خود میمیرن

من پارسال همین بلا سرم اومد توی کل حبوبات برنج نمک میریزم نمی‌زارم تولید بشن