2737
2739
عنوان

یکی از رازهامو به همسرم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1596 بازدید | 77 پست

جایی ک بدونه خانواده طرف یا خودش هست دوست نداره ک بری خلاصه خودت حساسش کردی 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچی دیگه خواست بگه من خیلی خفنم😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2740

اصلاااا نباید میگفتی هیچوقت شوهر ادم نمیتونه دوستش باشه میتونه ها اما نه در حد راز و درد و دل راجع ب ضعف هات 

اونا جنسشون متفاوته و واکنشای دیگه نشون میدن خدایی نکرده بحثتون بشه اینارو تو ذهنش داره ک بزنه تو سرت دور از جون ...حساسش کردی واقعا 

خو مثن چرا گفی/: واقن درک نمیکنین مردا غیرت دارن؟

تازه شوهرش خیلی خوب برخورد کرده والا چیزی بهش نگفته😐چ لزومی داره تعریفش