2737
2739
عنوان

مامانای مطلع در مورد بیش فعالی

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 87 پست
اتفاقا من تا سه سالگی به زور دستشویی رفتن رو بهش فهموندم  بچمو اینقد میزدم که نگو. هرچی براش ح ...

الان چند سالشه پسرت؟ هنوزم دارو مصرف میکنه یا مصرف دارو مقطعی هست؟ تهرانی شما؟

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
عزیزم حتما پیگیرش باش حتما برادرزاده منم بیش فعاله دکتر گفته بود باید دارو بگیره به خاطر عوارضش دلشو ...

خدا اونم نجاتش بده گلم. آره میدونم گلم. منم از همین میترسم. وگرنه تحمل شلوغ کاری بچگیشو آدم بالاخره هر جور شده میکنه کلی از عواقبش واسه بعد میترسم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا من تا سه سالگی به زور دستشویی رفتن رو بهش فهموندم  بچمو اینقد میزدم که نگو. هرچی براش ح ...

دکتر نگفت علتش چی میتونه باشه؟ من که خودم فکر میکنم به خاطر استرسا و اعصاب خوردیای دوران بارداری و شیردهی بچم اینجوری شد‌. خدا باعث و بانیشو لعنت کنه

الان چند سالشه پسرت؟ هنوزم دارو مصرف میکنه یا مصرف دارو مقطعی هست؟ تهرانی شما؟

الان نزدیک ۵ سالش دوماه دارو مرتب بهش دادام تا ۶ ماه خوب بود دوباره بردمش دکتر یه مدت خوب شد الان دوباره مثل قبل شده دوباره باید داروهاشو بگیرم . اشتباه کردم گفتم دیگه خوب شده ولی باز از قبل بهتره ولی دوباره پرخاشگر و نترس شده و حرفامو گوش نمیده بخصوص از وقتی داداشش بدنیا اومده حالا هرچی دنبال داروش میگردم نیست

2728
دکتر نگفت علتش چی میتونه باشه؟ من که خودم فکر میکنم به خاطر استرسا و اعصاب خوردیای دوران بارداری و ش ...

اون نگفت ولی بنظرم ارثیه. باباش همین الانم بیش فعاله به باباش برده اتفاقا خیلی خوبه واسه بزرگیشون یه عالمه کار انجام میدن هیچوقت خسته نمیشم خوابالو نیستن وزرنگ اند

[QUOTE=139261723]الان نزدیک ۵ سالش دوماه دارو مرتب بهش دادام تا ۶ ماه خوب بود دوباره بردمش دکتر یه مدت خوب شد الان دو ...[/QUOTE

آره همون فکر نکنم با ۶ ماه درست بشه باید حالا حالاها بدی. هایپر اکتیو رو میگی حتما آره؟ آره منم هر چی گشتم پیدا نکردم. انگار پخش نکردن. شاید تا یکی دو ماه دیگه بیاد باز

دکتر نگفت علتش چی میتونه باشه؟ من که خودم فکر میکنم به خاطر استرسا و اعصاب خوردیای دوران بارداری و ش ...

من توحاملگی کندر خوردم دکترم پیربود باتجربه بهم گفت بچت پیش فعال خواد شد 😔

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
خدا اونم نجاتش بده گلم. آره میدونم گلم. منم از همین میترسم. وگرنه تحمل شلوغ کاری بچگیشو آدم بالاخره ...

منم به دکتر.گفتم که فک کن بچه خودته از عواقب داروهاش میترسم دست اخر تو سری خور بار نیاد دکتره گفت اینا همه گیاهی اند خیلی بهشون کمک میکنه عوارض نداره اصلا باید حتما مصرف کنه

2740
خیلی چیزا. جنب و جوش زیاد. اشتهای کم. دائم جیغ زدن و پرخاشگری‌ پرتاب کردن. نافرمانی. لباس نپوسیدن به ...

دکتر تشخیص بیش فعالی داده؟

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
الان نزدیک ۵ سالش دوماه دارو مرتب بهش دادام تا ۶ ماه خوب بود دوباره بردمش دکتر یه مدت خوب شد الان دو ...

شایرم به خاطر بچه دوم یه ذره حساس شده الان. باز یه بررسی بکن

بیش فعال!

پیش فعال یه چیز دیگس

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

راست میگن. تفکر اشتباهیه کندر خوردن

منم به دکتر.گفتم که فک کن بچه خودته از عواقب داروهاش میترسم دست اخر تو سری خور بار نیاد دکتره گفت ای ...

هایپر اکتیو و امگا سه آره طبیعین ولی دیسپریدون نه شیمیاییه. ولی خوب واجبه که مصرف کنن واقعا. چاره ای نیست دیگه. تهرانی شما؟ به نظر دکتر خوبی میاد‌ میشه آدرس و شمارشو به منم بدی؟

بیش فعال! پیش فعال یه چیز دیگس

عه باهم فرق داره 😳خوب من حواسم نبود دکتر  گفت پیش فعال یا بیش فعال 😕بیخیال هرچی هست بجز لخت شدن همه اون کارارو انجام میده ولی از ماشین .درحال حرکت میترسه از ملخ هم میترسه 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏