2733
2734
برا من که خیلی درد داشتم جوری که تمام دستهام کبودبود از بس گاز گرفته بودم ولی تو تا زایمان طبیعی داش ...

اها منم از هرکی میپرسم میگه طبیعی درد داره ولی بعدش دیگ راحتی سز دردسرش بعدشه با بچه اذیت میشی

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

ترسم لحظه ای بود که واسه ویزیت رفته بودم اما گفتن بوه داره میاد اگه سز میخوای باید زود عمل شی😰اصلا اماده نبودم 

سختترین لحظاتش چند سلعت بعد تولد بود موقع شیر دادن درد سینه غیرقابل تحمله😣

عمرو روزی با حساب و کتاب است پس نترس و طمع نکن «لقمان»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون لحظه که برش زایمان طبیعی رو دکترمیزد😣

مگع بیحس نمیکنن😰😰

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
اها منم از هرکی میپرسم میگه طبیعی درد داره ولی بعدش دیگ راحتی سز دردسرش بعدشه با بچه اذیت میشی

طبیعی بعد از اینکه بچه بدنیا اومد دیگه راحت میشی من سر بچه دومم  تا بچه بردن لباس تنش کردن آوردنش من خوابم برده بود دم صبح هم بود قشنگ خوابم گرفته بود 

اره . منم دکتر بیهوشیم سرویسم کرد تا بتونه محل مناسب تزریق رو پیدا کنه. هی اون امپول رو فرو کرد تو ک ...

ن ازمنا خداییش خیلی حرفه ای زد فقط اون لحظه ک بی حسیش وارد بدنم شد حالم بدشد احساس خفگی بهم دست می‌داد زیر عمل

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
خواهرم سزارین شد خیلی واقعا زجر کشید اصن نمیتونس ازجاش بلند شه دستاشو میگرفتیم بلندش میکردم.بعد حدود ...

باورت میشه من از همون روز اول راه میرفتم روز سوم خودم بچمو بردم برا تست تیروئید خیلی سختم بود ولی ب درد سفتم خیلی وحشتناک درد داشت دیگه روز سوم تنها بودم خودم کارا خودمو و بچمو میکردم 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2706