2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ابوالفضل😐

من بچه نمیارم ..میترسم

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
باز برای شما خوب بود تو بیمارستان بودن برای ما که رفته بودن کبابی بعدشم امامزداه

😳😳😳😳

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2728
اگه پایینه سزارین کن چون بعد عمل شیاف میدن اصلا دردی حس نمیکنی

سزارین میگن خیلی زجر میکشه ادم بعدش وگرنه از خدامه

❤️❤️❤️❤️😍😍                                                                          
اينقدر از اين اتفاق كه بي حس نشم ميترسم كه نگوالانم كه به خاطر كرونا اصلا بي هوش نميكنن

خوب مونده به تبحر اون دکتر که داره آپول بی حسی تزریق میکنه من بعد ۲۰ از سزارین بخاطر سنگ کلیه قرار شد عمل شم رفتم اتاق عمل دکتر بیهوشی گفتم هر کار میکنید بی حسم نکن که سر سزارین نگرفت وخیلی اذیت شدم گفت من بهت قول میدم یجوری تزریق میکنم که میگیره و واقعا هم گرفت بی حسی تا ۵ ۶ ساعت بعد عمل هم بی حس بودم لعنتی سر سزارین انگشت پام تکون میخورد فقط پامو بالانمیتونستم ببرم بعد عمل که نیم ساعتم نمیشه کلا یه درصد هم اثری از سر بودن تو پاهام نبود ولی تو عمل کلیه ۵ ساعت بعد عمل تازه پاهام به حالت اول برگشت

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
در کل یه هفته مونده به عمل اینقد خاطرات شیرین زایمانو اینجا خوندم هنگ کردم، خدا خودش بهم رحم کنه😀😀 ...

من سه تازایمان داشتم یکی ازیکی راحتر حالا سختی هم توش بود ولی اهمیتی نداشت والا اینجاروخوندم زهرترک شدم😃

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
2738

عزیزم من یه بار ۹سال قبل کردم زجر نکشیدم یادمه روز دوم میخواستم بلند شم مامانم عصبی میشد که بخواب چشم میزنن میگن دیروز عمل کرد امروز نشسته،ولی اینجا اینقد مطلب خوندم که یه هفته دیگه میخوام برم برا سزارین از الان وحشت افتاده به جونم

خواهرم سزارین شد خیلی واقعا زجر کشید اصن نمیتونس ازجاش بلند شه دستاشو میگرفتیم بلندش میکردم.بعد حدود ۲۰ روز بهتر شد

خیلی دیر فهمیدم چقد اشتباه  کردم😔
من سه تازایمان داشتم یکی ازیکی راحتر حالا سختی هم توش بود ولی اهمیتی نداشت والا اینجاروخوندم زهرترک ...

🤣🤣منم یه سزارین داشتم ۹سال قبل اینقد گفتن، احساس میکنم هر سال به جای پیشرفت پسرفت کردیم تو سزارین که همه عذاب کشیدن

خانما خواهش میکنم راستشو بگین...درد زایمان طبیعی قابل تحمله مثل درد پریود ک میگن اندازه سکته قلبیه ولی خوب راحت میشه تحمل کرد یا ن؟؟؟مثلا شده اون لحظه بگین من دیگ زنده نمیمونم ؟؟یا فقط اذیت میکنه و میشه تحملش کرد

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2706