2752
2734
۲۳سالش.سالم سالم.شکم اولش فقط حواس پرتی پرستارا و دکتری که واقعا ... اصلا بلایی سرمون اومد که نگم ...

بیمارستان دولتی بود یا خصوصی

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خخخ

😂😂🙈🙊

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
اولا دیه برابر شده، ثانیا دیه مرد بیشتر بود چون مرد نپن آور خونواده بود و در واقع اون پول به زن و بچ ...

من پیامبرو گفتم نه امام الان دیه برابر شده یعنی🤔 ولی ارث باید برابر باشه مردا هیچیشون سر تر از زنا نیست 

من نه منم نه من منم😎
هزینه شون قابل مقایسه نیست هااا خصوصا کسی که میتونه طبیعی زایمان کنه و به میل خودش سزارینی میشه بای ...

من رشوه ندادم دکترم ادم بود نظر من براش مهم بود ۳ سال پیش در ضمن بیمه پولشو داد نه من 

من نه منم نه من منم😎

همون لحظه که رفتم تو اتاق زایمان گفتن لباساتو دربیار اینارو بپوش ترس افتاد تودلم آدم تنها تجربه ای از زایمان اتاق عمل هیچی نداشتم اونجا هی گریم دراومده بود بزور اشکامو نگه میداشتم قایمکی پاک میکردم میگفتم کاش میشد اصلا به دنیا نیاری همینطور نگه داری 

بعد زایمانمم بلند شدن از تخت و بعدش که کلا بی حس تا ده روز فلج مانند بودم بغلم میکردن بلند بشم

خدایا شکرت 🙃
من دکترم گفت سزارین برات بهتره ولی باز دو دلم 

اگه دکترت تشخیص سزارین داده حتما سزارین کن وگرنه بعدا پشیمون میشی

اما اونی که دلمو شکست رو نمیتونم ببخشم.... خدایا خودت دست به کار شو....
من پیامبرو گفتم نه امام الان دیه برابر شده یعنی🤔 ولی ارث باید برابر باشه مردا هیچیشون سر تر از زنا ...

عزیزم سرتر نیستن هرگز

تازه با حق و حقوقی که تو قرآن خدا به زن ها داده، زنها خیلییی سرترن

شاید قانون ما ، برداشت ما و ... اشتباه باشه، ولی حکم خدا بی نظیره

متاسفانه ما خانم ها ار خیلی از حقوقمون بی اطلاعیم و همین باعث میشه بعضیا سوءاستفاده کنن 

2706