2737
2734

من سزارین بودم وقتی که سوند وصل کردن خیلی درد داشت بعدم تو اتاق عمل وقتی بچه رو درآوردن انگار وجودم یکباره خالی شد درد و ترس وحشتناک داشتم خیلی سخت بود انگار با دست تو شکمم چنگ زدن و کل شکممو خالی کردن بعدم موقعی که شکممو فشار دادن که خون خالی شه اونم خیلی سخت بود در حدی که برام اکسیزن وصل کردن

واسه پسر منم وقتی آزمایش تیروئید گرفتن بهداشت گفت مشکل داره،اما وقتی بردم پیش دکترش یه آزمایش دیگه ن ...

چند بود ازمایشی که بهداشت ازش گرفته بود؟دلم خونه دیگه داغون شدم.. امیدوارم پسرت مشکل نداشته باشه من نمیدونم چ کار کنم 

خدایا مواظب فرزندانم باش نفس من به نفسهای اونا بنده..خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکترم خودش میگفت از سرمه نمیدونم والا 

نه دیگه 

اونموقع میبایست برین دفتر مدیر کشیک بیمارستان 

پرونده رو میخواستین و شکایت میکردین 

یه سرم نرمال سالین سه تا انگشت رو بی خس نمیکنه نهایتا ۲۰ سی سی رفته زیر پوست که بالاتر توضیح دادم این موضوع مسکل حادی بوجود نمیاره‌ث یه چیز طبیعیه چونکه تو کشور ما برخلاف خارج از کشور دستگاهی نیست که خیلی راحت رگ پیدا شه با اینکه نرس تلاش میکنه ای وی لاین مناسبی بگیره ولی درنهایت ممکنه خطا پیش بیاد از طرف کادر درمان یا بیمار دستشو حابجا کنه  و انژیوکت خارج شه از رگ یا رگ اسیب ببینه سرم نشت بده زیر پوست 

2728
چند بود ازمایشی که بهداشت ازش گرفته بود؟دلم خونه دیگه داغون شدم.. امیدوارم پسرت مشکل نداشته باشه من ...

والا عددش یادم نیست،فقط این میدونم آزمایش دیگه که دادیم تو جواب آزمایش دقیقا گروه سنی ها رو جدا کرده بود،یعنی مثلا صفر تا دوسال اینقد باید باشه یا ۲ تا مثلا ۳ سال اینقد،و کلا عددش نسبت به بزرگسالا کاملا فرق داشت،حتما ببرش پیش متخصص،منم یه بار دیگه آزمایش بدم تا خیالم راحت شه☹واسه بچه شما عددش چنده؟و اینکه چند وقتشه؟

زمانی که میخواستن‌ببرن‌اتاق عمل   سوند  میخواستن‌وصل کنن   بلایی سرم‌اوردن‌که کیسه آب داخل شکمم‌پاره شد   بدون که اب خارج‌بشه   ساعت ۶صبح اورژانسی   بردنم داخل اتاق عمل خیلی درد داشتم  ۲۰روز قبلش هم بهمم‌گفته بودن بچت   ناقص  ناراحت بودم   وقتی بچه به دنیا اومد سالم بود کلا دردمو فراموش کردم 

نه اصلا ربطی به زور زدن نداره چون بی حس نیس پاهات میتونی زور بزنی .من یک ماهه زایمان کردم هنوز نمیشه ...

واقعا چه خوب پس😍از حالا جوش زایمانو میزنم من😂

شایدم بخاطر تپش قلبم نتونم طبیعی دیگه پناه بر خدا

من یه بار یه تیکه گوشت اندازه کف دست دفع کردم

درد پریودی داشتم شدید نه اما شبش شدت گرف سه ساعت درد کشیدم اخراش اشکم در اومده بود میخاستم برم دکتر افتاد قشنگ عین زایمان بود لرز کردم بعدش دردامم یادم رفت سریع حس میکنم زایمانم همونطوره میتونم تحمل کنم البته اگه اپیدورال باشه😂

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
2738

خانوم های عزیز.مامانهای گذشته واینده؛من ده روز دیگه تاریخ زایمان دارم وبهم گفتن بچت مریضه ومشکل مغذی داره ونمیمونه.بام دعا کنین حداقل بعد این همه دردی که بکشم بچم صحیح وسالم باشه وبرام بمونه.

خيلي درد داشت؟  پس مرا ميگن درد نداره😭😭

نه درد نداشت ولی من ترسیدم برا من سزم واقعا خوب بود هیچی نفهمیدم 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

ببین من وجاری جان بایک هفته فاصله ازهم فارق شدیم هردوهم سزارین بودیم..من تایک ماه دولا راه میرفتم دزدوحشتانکی موقع سرفه وعطسه وراه رفتن داشتم..برعکس جاریم از روز پنج به بعد همش بیرون بود اینورمیرفت انورمیرفت کاراشوخودش میکردوخیلی اززایمانش راضی بود..بستگی به بدن شخص داره بعضیا پوستشون زودجوشه بعضیادیرجوش میخوره 

خدایاشکرت
اونجایی که باید از تخت عمل میومدم رو تخت اتاقم😐 سزارین بودم. آها با کیسه ی یخ گذاشتن

کیسه یخ برای چی ؟ شما بی هوش شده بودی ؟

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
والا عددش یادم نیست،فقط این میدونم آزمایش دیگه که دادیم تو جواب آزمایش دقیقا گروه سنی ها رو جدا کرده ...

الان ده روزشه غربالگری رو  روز ۴گرفتن ..ازمایشش ۱۴بود اما گفت نرمالش ۵هست .. قلبم بدرده ..۱۴خیلی بالاس یعنی میشه معجزه بشه خطا باشه و فردا ازمایشش نرمال باشه

خدایا مواظب فرزندانم باش نفس من به نفسهای اونا بنده..خدایا شکرت
خدایی زایمان هم طبیعی هم سز وحشتناکه یعنی مرگو میبینی اونوقت ارزش ما زنا تو این مملکت نصف مرداست یه ...

اولا دیه برابر شده، ثانیا دیه مرد بیشتر بود چون مرد نپن آور خونواده بود و در واقع اون پول به زن و بچه ش می رسید، پس به نفع زنها بود چون دو برابر گیرشون نیومد نسبت به مردی که زنش مرده!!!

در ضمن همه امامان ما از نسل حضرت زهرا (س) هستن و ایشون سرچشمه امامت هستن

یعنی یه خانم سرچشمه ی امامت دوازده امام!!!

2706