2737
2739
عنوان

شرایط کدوم خاستگارم بهتره؟؟

579 بازدید | 58 پست

اولی سن۳۱سال هم قد خودم ۱۶۸قیافه معمولی چهرش بیشتر میزنه ب سنش خونه و ماشین داره شغلش معامله خونه میکنه اما خیلی وقتام بی پوله شدیدا دستو دلبازه هرچی داره میخوره  اخلاقش در کل خوبه اما خییلی زود از کوره در میره اگر زیاد عصبانی بشه کتک هم میزنه فوحش هم میده زیاد هم قهر میکنه ولی توی دلش هیچی نیست و نمیزاره ادم کمبود داشته باشه خیییلی با محبته همش قربون صدقه میره و خیلی خییلی مهربونه اما خانوادش بشدتتتت مخااالف یعنی اگر بخواد بیاد باید قیدشون بزنه 

خب دومی سنش۳۰سال اقوام دور هست قدش از خودم ده سانتی بلندتره مهندسه  توی اجتماع خیلی جایگاه خوبی داره اخلااق و رفتار و با درکیش بیسته قیافش معمولیه ماشین خونه داره حتی بدترین دعوا بشه سعی میکنه با حرف زدن درستش کنه اصلااا اهل قهرکردن نیست دست بزن بهیج وجههههه نداره اصلااا کوچکترین فوحش نمیده و زشت میدونه دستودلبازیشم بد نیست متوسطه دلللش خیییلی پاکه مهربونه اما اهل قربون صدقه نیست زیاد و بیشتر ادم ساکتیه 

بنظر شما کدوم بهتره 

خدایا زندگی میکنم ب امید روزی ک خودت بادستای مهربونت عشقمو بهم بدی خدایا کمکم کن من از رحمت و ایمان تو مطمئنم میدونم با صبر و تحملم بالاخره بهش میرسم ۱۳۹۹.۶.۱۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
2706