2752
2734
عنوان

همه چیم به هم ریخته😢

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 48 پست
پوکوندمش😂😂نی نی یار اومد گفت سه نفرن هرتاپیکی بودی دنبالتن هرسه رو ترکوند

اره بودم گفت ای پی هرسه یکی بوده ینی دراصل هرسه تا کاربر یه نفر بوده

ولی موندم تو خماری رنگ لباستو چجوری گفت اخهههههه😭😭😭

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کم بزن همیشه بزن

😂😂😂ولش کن بدبختو شاید برا یچیز،دیگه اس

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2731
اره بودم گفت ای پی هرسه یکی بوده ینی دراصل هرسه تا کاربر یه نفر بوده ولی موندم تو خماری رنگ لباس ...

بابا من اونروز خونه عموم و مادربزرگم رفتم مانتومو دراوردم حتما از اونا بوده من اونشب شوک شدم بعدش،فکر کردم کجاها رفتم😕

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
علایمش چیه.؟

مث علائم تنبلی تخمدانه فقط جوش و اکنه نداره مثل تنبلی تخمدان.علائمش تو نت هس.مثل ریزش مو.رویش موهای هورمونی زیر گردن و چانه و لب..پریود نامنظم.افزایش وزن .خستگی مفرط و بیحالی.علائمی شبیه علائم افسردگی.

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
بابا من اونروز خونه عموم و مادربزرگم رفتم مانتومو دراوردم حتما از اونا بوده من اونشب شوک شدم بعدش،فک ...

عههه پس همون بوده

اه چ مردم ازار بوده پس😒

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
عههه پس همون بوده اه چ مردم ازار بوده پس😒

سگ توروحشون کلا بامن چپن ـــ حسودای پلاستیکی برگام ریخت از ترس

من داشتم و بچه نمیخواستم و باردار شدم نگران نباش اکثر خانوم ها دارن

اخه تو نت نوشته باعث بارداری دیر و یا نازایی و یا سقط جنین میشه چون تیروکسین تو بارداری  ترشح نمیشه با وجود تیرویید کم کار و سقط میشه

شما دکترم رفتی؟

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
اخه تو نت نوشته باعث بارداری دیر و یا نازایی و یا سقط جنین میشه چون تیروکسین تو بارداری  ترشح ن ...

عزیزم شما سرت درد کنه گوگل کنی صددرصد میگه تومور داری😁😁برو دکتر بعد غم بغل کن