2737
2739
عنوان

پوست زیبایی

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمم دیگه امشب به شوهرم گفتم شنره میرم سنو و ازمایش نشون دکتر زنان میدم خوب شدم ک شدم نشدم دیگه هیچ ...

میترسم که ضرر داشته باشه برات عزیزم 

اول ببین اونقدر برات مهمه که از خواسته هات بزنی بعد

برای مطالعه بیشتر هم کتاب خام خواری اوانسیان رو مطالعه کن همه چی رو نوشته یا کتاب قابلمه را فراموش کن چند نمونه غذا گذاشته

راستی ایتم بگم روزای اول یا حتی ماه اول رژیم ممکنه رو صورت یا جاهای دیگه بودنت لک سیاه در بیاد که نشونه اینه که پوستت داره پاکسازی میشه پس نترس و ادامه بده

2731
میترسم که ضرر داشته باشه برات عزیزم  اول ببین اونقدر برات مهمه که از خواسته هات بزنی بعد برای ...

مرسی عزیزززززم پس ینی باخوندن این کتاب و انجام دادن بهش درست میشه فقط همین.؟؟؟میشه اسم کتاب. یبار ددیگ بنویسی من برم بگیرمش

مرسی عزیزززززم پس ینی باخوندن این کتاب و انجام دادن بهش درست میشه فقط همین.؟؟؟میشه اسم کتاب. یبار دد ...

نمیخاد بگیری  از گوگل قیمت پی دی اف رو دان کن

من فعلا همینا رو یادمه 

کتاب قابلمه را فراموش کن

کتاب خام خواری از اوانسیان

درست شدن که بله میشه ولی نباید انتظار دو شبه معجزه داشته باشین حداقل ۶ ماه باید ادامه بدین ورزشم کنید هرچند سبک چون برای پوست خوبه من خودم بدنسازی می رم

آخر اینکه صورتتو با آب سرد بشور و دستکاری هم نکن 

موفق باشی💪💪

2738
2706