2737
2734
عنوان

پوست زیبایی

525 بازدید | 40 پست

میگم. نگرانم برااینک دوسالی هست جوش میزنم قبلش صورتم از یه صورت دختربچه هم صاف تر بود دوسال جوش میزدم هی پشت گوش انداختم نه رفتم دکتر پدست نه دکتر زنان چون پرریودی نامنظمی دارم حالا این ماه پیگیری کردم چون خسته شدم بس درمان کردم درمان میکنم میرن دوبارع یکی دیگ میاد حالا نمیدونم توی سنو نوشته بود تخمدان پلی کیستیک!!!!اگ کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنید براتون صلوات میفرستم!ایا درمانش کنم دیگ جوش نمیزنم یا تااابد باهامه جوش زدن و حامله نشدن!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تجربه خودمه

من وحشتناک جوش و لک و جای جوش و اینا داشتم

خام گیاهخوار شدم تقریبا 

ماه بعدم وقت دارم برای لیزر صورت

و دیگه این که ماسک الوئه ورا می زارم و روغن ارگان اصل و صابون بچه و اینا

در کل باید حسابی برسی به پوستت

اگه میخای عکس بدم

2738
شما راجع به جوش کودکان و نوجوانان میتونین راهنماییم کنین

کودک که باید درس پیش پزشک ممکنه بیماری چیزی باشه

ولی برای نوجوان اگه تو دوران بلوغه و آزمایش داده و مشکل خاصی نداره همین کارایی که گفتم رو انجام بده و دستکاری نکنه به هیچ وجه

من تجربه خودمه من وحشتناک جوش و لک و جای جوش و اینا داشتم خام گیاهخوار شدم تقریبا  ماه بعدم ...

شماهم مشکل تخمدان اینا ینی جوش هورمونی داشتین عزیزم؟؟؟منم 4بار میکرو تیدلینگ صورت کردم اما باز شدم زدم انگار یک میلیون الکی الکی خرج کردم!!!اما ایندفه میخام قشنگ حرفه ای درمان کنم اگ اطلاعاتی دارید بدرد میخوره بهم بگیر براتون دعا میکنم و ممنون میشم!اره اگ دوس دارین بزارین

شماهم مشکل تخمدان اینا ینی جوش هورمونی داشتین عزیزم؟؟؟منم 4بار میکرو تیدلینگ صورت کردم اما باز شدم ز ...

بلع حتی دکتر بهم پیشنهاد راکوتان داد که قبول نکردم 

واقعا به دردسراش نمی ارزه

راهکارارو بالا گفتم عزیزم من اینقدر بی اعتماد به نفس بودم برای اینکه پوستم خوب شه حتی خام گیاهخوارم شدم و تاثیراتشو بعد از ۶ ماه دیدم شما هم بستگی داره چقدر موضوع برات مهمه

اها والا کمک چون دخترم خییلی جوش میزنه دیونه شدخ

تورو خداازهمین الان ببریدش دکتر من اگ دوسال پیش بفکر افتاده بودم صورتم اینجور نمیشد باورتون میشه صورتم انقد صاف بود همه حسرت میخوردن اول ببرید سنو ازمایش ک مثلا مشکل کیست تنبلی تخمدان نداشته باشه بعد ببرید دکتر پوست اول دکتر زنان بعد یه دکتر موست پس فردا جای این جوشا میشه منافذ باز و کلی کلی خرج دیگه!

بلع حتی دکتر بهم پیشنهاد راکوتان داد که قبول نکردم  واقعا به دردسراش نمی ارزه راهکارارو بالا ...

خودمم دیگه امشب به شوهرم گفتم شنره میرم سنو و ازمایش نشون دکتر زنان میدم خوب شدم ک شدم نشدم دیگه هیچی برام مهم نیست میرم راکوتان میخورم .... پس ینی فقد باید گیاهی بخورم؟؟؟فقط تغذیم؟؟یکم دربارش توضیح میدین؟

2706