2733
2739
عنوان

خوردن آب كله پاچه در ماه ٤ بارداري

| مشاهده متن کامل بحث + 7446 بازدید | 55 پست
آب پاچه بخور اصلا چربی نداره فقط ژله ای می شه خیلی هم خوبه ...فقط باید بگید که آب پاچه و بدون چربی م ...

فكر خوبيه ببخشيد بي ادبيه چون يبوست شدم گفتم شايد يكم چرب باشه مشكلم رفع بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچ اشکالی نداره اب کله پاچه مقوی هم هس

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2738
فكر خوبيه ببخشيد بي ادبيه چون يبوست شدم گفتم شايد يكم چرب باشه مشكلم رفع بشه

بجای چربی برای رفع یبوست ی پودرایی هست که فیبر داره از دکترت اجازه بگیر و مصرف کن ...تو ماست و شیر صبح ناشتا بخور عالیِ

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
من که تو بارداری خیلی خوردم نه خودم نه بچه چیزیمون نشد ... البته از مغز کله پاچه نخور امکان داره لک ...

جز آبش نميتونم چيز ديگه اي بخورم فقط تو آبش نون تيليت ميكنم و ميخورم اونم اندازه يه كاسه ماست خوري

من تازه فهمیدم باردارم ناخواسته بوده فولیک اسید نخوردم هنوز ازمایش بتا ندادم چی بخورم تا شنبه ایا فو ...

آره من بارداریم خواسته بود اما از همون مثبت شدن ازمایش فولیک خوردم مشکلی نداره

سرنوشت بد نوشت ...
از تهوع شديد تنگي نفس گرفتم فقط اينو بالا نياوردم انقد ذوق كردم. 

عزیزم خداروشکر   

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706