2737
2739
نمیدونم منم تازه چند روزه از بین رفته شایدم برگرده ولی خب اگ مراقبت باشه قطعا بر نمیگرده

والا نفهمیدم چیکارکنم 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ راهی ندارن منافذ باز 😒

منم هرچیو بگی امتحان کردم درست میگی ولی علتش اینه که ارایش خوب پاک نمیشه یا صورت چربه عمیق پاکسازی بشه برطرف میشع عزیز دلم ولی حرف شما هم متینه هرکسی. یه نظری داره

ریزم هس بزرگم هس الان رفتن‌ جاشون مونده 

برای جای جوش شنیدم جوش شیرین با آب یا گلاب قاطی کن خمیر مانند ک شد بزن بعد از۱۰روز جاشون ازبین مبره

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2731
😂 خب می دونم دیگه مثل این که کارم با عمل های زیبایی هست 

چ جالب چن تا نکته طلایی بذاراینجا برامون ثواب داره،با جوشگاه ها(جای فرورفتگی جوش)چ کنیم؟ریزن ولی کموبیش زیادن و یکیش بزرگه ،ب غیراز لیزر راه دیگه ای داره؟

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
برای جای جوش شنیدم جوش شیرین با آب یا گلاب قاطی کن خمیر مانند ک شد بزن بعد از۱۰روز جاشون ازبین مبره

امتحان کردی؟

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2740
ریزم هس بزرگم هس الان رفتن‌ جاشون مونده 

خب جاش اگه می تونید لیزر کنید 

یا کرم لایه برداری بزنید

یا الله 🤷‍♂️  توضیحات تکمیلی  (مادر پسر شجاع اینم مدال شجاعت به دلیل رشادت ها و دلاوری تقدیم شما 🎖️😒) 
چ جالب چن تا نکته طلایی بذاراینجا برامون ثواب داره،با جوشگاه ها(جای فرورفتگی جوش)چ کنیم؟ریزن ولی کمو ...

فقط لایه برداری باید کنین 

اونم aha10 اگه خیلی بزرگه aha 15 بزنین 

یا الله 🤷‍♂️  توضیحات تکمیلی  (مادر پسر شجاع اینم مدال شجاعت به دلیل رشادت ها و دلاوری تقدیم شما 🎖️😒) 
2706