2733
2739
عنوان

ناراحتم باردار نمیشم

5635 بازدید | 24 پست

چهار ساله ازدواج کردم پشیمونم ک زودتر اقدام نکردم چون امسال هرکاری کردم باردار نشدم 

همش تقصیر راهنمایی های غلط مادرمه 

همش تلفنی بهم می گفت حواست جمع کن زود باردار نشیا .من زود آوردم پشیمون شدم و.....

می‌گفت قرص ال دی بخور ،میخوردم زنگ میزد می‌گفت حواست جمع کن یدونشم یادت بره باردار میشیا ،

پریودام نامنظم بود از خونه بابام تا حالا نمیبردتم دکتر می‌گفت قرص میدن ی

چاق میشی ،اما بالعکس داروهای لاغری کنندس ،

بعد ازدواجم خودم رفتم دکتر ،بهم متفورمین داد مادرم می‌گفت ترکی میخوره زود بچه دار میشه حواست جمع کن کنارش ال دی بخور ،طوری مغزمو شسته بود ک به بچه فکر نکنم شوهرم میخواست ولی من گوش نمی‌کردم و از ترس باردار شدن حتی چندبار تو‌ی سال اچ دی خوردم ،

حالا شده این اوضاع من ک می‌خوام اما نمیشه ،الانم ک میگم به مادرم میگ ،مگ خواهرت نبود بعد ۷ سال بچه دار شد .دارم دیوونه میشم

منم خیلی پشیمونم ک چرا زودتر باردار نشدم الانم انگار نمیخواد ک بشه..انشالله مصلحت خدا آرزوت باشه 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من ال دی خوردم .

اما خب یکسال و نیم طول کشید تا باردار شم . تنبلی تخمدان داشتم . 

احتمالا اگه پریودات نامنطمه تو هم تنبلی تخمدان داری .

ال دی نازایی نمیاره عزیزم .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2740

عزیزم خیلی غصه نخور منم که از اول دارویی نخوردم و از شب عروسیم اقدام کردم هنوز نشدم دوساله تو اقدامم خدا بخواد میشی ان شاءالله 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔

خداوند ب انسان عقل و درک‌و شعور داده مادرت بگه خودت عقلت چی‌میگفت🤔🤔🤔🤔

دوستای گلم برای بچه دارشدنم و همه کسایی ک بچه ندارن یه ایت الکرسی بخونید .🙏🙏🙏انشالله حاجت روا بشید بحق امام زمان
شنیدم قرص ال دی ضرر داره...من واس پریودیام رفتم دکتر...ال دی داد...مامانم گفت ضرر نداره نخور

ا ن واسه شما درمان بوده ضررش واسه مصرف مداوم و پیشگیری از بارداریه

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم

خیلی هم راست گفته...لتبد می‌فهمید بچه دار بشی نمیتونی زندگی عادیت کنی...میشناخنه شما رو ک اینو گفته هیچ مادر بد بچش رو نمیخواد بعدشم تا یک سال باردار نشدن عادی و همچنین همه این دوره و زمونه بچه دار میشن بچه دار نشدنی وجود نداره

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
منم خیلی پشیمونم ک چرا زودتر باردار نشدم الانم انگار نمیخواد ک بشه..انشالله مصلحت خدا آرزوت باشه&nbs ...

ایشالا به حق شهدای کربلا دامنت سبز میشه 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

بیچاره مادرت بدت رو که نمیخواسته

بعدم ربطی نداره شما احتمالا تخمدان پلی کیستیک داری 

برو دکتر سونو انجام بده ببین چی میگه

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
2706