2733
2734
عنوان

ناراحتم باردار نمیشم

| مشاهده متن کامل بحث + 5637 بازدید | 24 پست

من با مادرت موافقم زود بچه دار شدن خوب نیست عزیزم. ولی شما اگه مخالف بودی میتونستی حرفشو گوش نکنی زورت که نکرده نظرشو گفته . از مادرت عصبانی نباش. الان دنبال چاره و درمان باش ایشالا به همین زودیا باردار میشی همه اینا یادت میره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان منم ازالان مغزمو شست وشوداده بااینکه توعقدم 

شستشو دادن؟؟؟!!!

خدایی خودتون دوس دارین نرفته تو زندگی مشترک بچه دار بشید؟؟!!!!

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
2731

غصه نخور به خدا توکل کن خدا هیچ بندشو نا امید نمیکنه ایشالا به حق طفل شش ماهه باردار میشی 

منم چند ساله نداشتم دوسال تو اقدامم نشده امروز ای یو ای کردم 

الان همه چی درمون داره خواهرم 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
۲۸

خیلی سنت کمه که هنوز. زیر ۳۵ بارداری راحتی.

ربطی به قرص ها و جلو گیری نداره. 

شاید از قبل مشکل داشتی تو.

حتما یه چک آپ خوب برو پیش دکتر خوب،

اگه مشکلی نداشتی شوهرتم بره،

به زودی مامان میشی

سلام پخش و خوندن قرآن  سوره بقره و سایر سوره های قرآن برای من که خیلی خوب بوده خیلی از مریضی ها و دردهای که ناشی از سحر و چشم و جن بوده با پخش قرآن خوب شده من یک پیرزن جادوگر چشم زن در اطرافمه‌ که از هیچ سحر و چشم زخم برای نابودی من خودداری نمیکنه و من با پخش قرآن تا امروز تونسنستم‌ خیلی از شرهاش رو خنثی کنم فقط برای کسانی که پخش قرآن باعث آزارشون‌ میشه یا خودشون یا یکی از اعضای خانوادشون یا جن داره یا سحر و یا دعاهای غیر قرآنی در خانه دارید یا شیاطین جنی در خانه تون هست که مطمعنا اگه الان باعث مشکلاتی نشدند بعدا میشن شما با پخش قرآن به آنها آسیب رسوندید اونا می‌ترسند شما پخش قرآن رو ادامه بدین و اونا رو بسوزانید برای همین کاری می‌کنند که شما رو منصرف کنند شما اگه ادامه بدین قرآن این شیاطین و اجنه و سحرها رو نابود میکنه اگه نه این موجودات قویتر میشن بهتره قبل از پخش قرآن ۱۰ بار آیت الکرسی بخونین و دورتون بشکل دایره فوت کنید و خوبه آخر شب و اول صبح آیت الکرسی ببینید ممکنه در این مدت خوابهای ترسناک ببینید که نگرانی نداره کم کم از بین میره میتونید اطلاعات بیشتر رو از سایت دایی ابراهیم بگیرید