2733
2739
عنوان

چطوری با همه دوستام کات کنم؟

289 بازدید | 41 پست

😐 امروز فهمیدم براشون هیچی نیستم جز یکی ک هر وقت مشکل دارن بیان سراغش ! من نمیخوام این مدلی باشم -_- 

آویزونشون نیستم ذاتا اونا اویزونن 😐

بلاک کنم همه رو ؟

ولی اخه دبیرستان باز بشه میبینمشون !

تلاش کردم‌ با یکی دیگه آشنا بشم ک خب بینمون دعوا شد 😐 دختره با روحیاتم نمیخود عوضی ..

ولی اینا از بچگی میشناسمشون از خود ابتدایی ما توی ی کلاس بودیم باهم تا الان ک دبیرستانیم ! 

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹

از گروه لفت بده

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕

🤷🏻‍♀️

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از گروه لفت بده

لفت دادم پی ویم هستن😐

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹

برعکس چیزی ک میگن من دوستای دبیرستان رو دوسندارم یه حالت رقابتی دارن باادم 

دوستای دانشگاه خیلی خوبتررررن و هم اینکه باهم جاهای ریادی میرید تایم بیشتری پیش همید بیشتر باهم اخت میگیرید خیلی خوبه ایشالا بری دانشگاه اصن اونارو فراموش میکنی مث من 

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
2738
لفت دادم پی ویم هستن😐

تلتو حذف کن

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
محل نده تمام

اسکرین پیاماشونو بدم ؟ همش بدبختیاشونو میندازن سر من 

مثلا ی نمونه مسخره اشو بگم؟ 

من درس میخونم اونا نمیخونن اگر بهشون تقلب ندم بدشون میاد 

نفری ۳۰ به بالا پیام میدن پی ویم 😐 سین میکنم جواب نمیدم بازم اینطورن میزنگن  ! حالا این ی مورد مسخره اشه چیزای بزرگترری هم هستش

حس نمیکنی یکم مشکل از خودته شاید همه بدن تو خوبی ؟ بازم شرمنده گلکم❤

نمیدونم ! مشکل از من فکر نکنم باشه 

جدی میگم ! من هم آدمم خیلی بیش از حد از من انتطار دارن 

ی مثال مدرسه ایشو بگم ک من عین خر بلانسبت میخونم اونا نمیخونن تقلب میخوان نمیدم بعدش فحش میدن😐 .. یا یه سره میزنگن یا هرچی 

تو یکم...🙄

میشه بگی چی؟

2706