2733
2739
عنوان

چطوری با همه دوستام کات کنم؟

290 بازدید | 41 پست

😐 امروز فهمیدم براشون هیچی نیستم جز یکی ک هر وقت مشکل دارن بیان سراغش ! من نمیخوام این مدلی باشم -_- 

آویزونشون نیستم ذاتا اونا اویزونن 😐

بلاک کنم همه رو ؟

ولی اخه دبیرستان باز بشه میبینمشون !

تلاش کردم‌ با یکی دیگه آشنا بشم ک خب بینمون دعوا شد 😐 دختره با روحیاتم نمیخود عوضی ..

ولی اینا از بچگی میشناسمشون از خود ابتدایی ما توی ی کلاس بودیم باهم تا الان ک دبیرستانیم ! 

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹

از گروه لفت بده

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕

🤷🏻‍♀️

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
از گروه لفت بده

لفت دادم پی ویم هستن😐

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹

برعکس چیزی ک میگن من دوستای دبیرستان رو دوسندارم یه حالت رقابتی دارن باادم 

دوستای دانشگاه خیلی خوبتررررن و هم اینکه باهم جاهای ریادی میرید تایم بیشتری پیش همید بیشتر باهم اخت میگیرید خیلی خوبه ایشالا بری دانشگاه اصن اونارو فراموش میکنی مث من 

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
2738
لفت دادم پی ویم هستن😐

تلتو حذف کن

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
محل نده تمام

اسکرین پیاماشونو بدم ؟ همش بدبختیاشونو میندازن سر من 

مثلا ی نمونه مسخره اشو بگم؟ 

من درس میخونم اونا نمیخونن اگر بهشون تقلب ندم بدشون میاد 

نفری ۳۰ به بالا پیام میدن پی ویم 😐 سین میکنم جواب نمیدم بازم اینطورن میزنگن  ! حالا این ی مورد مسخره اشه چیزای بزرگترری هم هستش

حس نمیکنی یکم مشکل از خودته شاید همه بدن تو خوبی ؟ بازم شرمنده گلکم❤

نمیدونم ! مشکل از من فکر نکنم باشه 

جدی میگم ! من هم آدمم خیلی بیش از حد از من انتطار دارن 

ی مثال مدرسه ایشو بگم ک من عین خر بلانسبت میخونم اونا نمیخونن تقلب میخوان نمیدم بعدش فحش میدن😐 .. یا یه سره میزنگن یا هرچی 

تو یکم...🙄

میشه بگی چی؟

2706