2733
2734
عنوان

عشقم بدون یک خدافظی بعد 2 سال رفت 😔

4548 بازدید | 127 پست

سلام 

من دوسال با عشقم تورابطه بودم ، و تواین دوسال واقعا کم نزاشت!!! همه چی فراهم بود واسم،هیچوقت دست خال پیشم نمیومد ، همیشه با کادو میومد(البته نظامی بود و از شهرمون فاصله داشت هر دوماه میومد)،همه چی عالی بود!!!😔تا اینکه اومد مرخصی و رفتیم سر قرار بازم واسم خوراکی و کادو گرفته بود ، یه بحثی شد من قهر کردم(قهر جدی نه)،رفتم خونه داشت قربون صدقم میرفت باهم حرف میزدیم که گوشیش خاموش شد ،رفت😔بعد از 2 هفته بی قراری من , دلشوره های من, دایرکت اینستاش رفتم که گفت: خانوادش نمیزارن.,با ازدواجمون مخالفن,گفتن باید ولش کنی,حرفای زشتی پشت من پیش مادرش و خاهرش زدن(ایشونم خیلی خیلی خانواده دوست😕رو حرفشون حرف نمیزد)و رفت ;))

حالم خیلی خرابه😔😔😔😔😔😔😔

واقعا چطور تونست بامن اینکارو کنه!!!!! دریغ از یک خداحافظی!!!! یه معذرت خاهی ساده!!!تازه,ادعاشم میشد هنوز دوستم داره و کسی جامو تو قلبش نمیگیرع😔😔😔میگفت مجبورم کردن😔😔😔خیلی حالم بده😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دارن زنش ميدن من تجربه اينو دارم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

نامزد بودین یا دوست؟ 

چه جوری خانوادش از حضور شما تو زندگیش اطلاع داشتن؟ 

بعدم به قول دوستمون مردی که از انتخابش دفاع نکنه به چه دردی میخوره؟ 

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍
2738

وای وای  توهم مثل منی فقط بااین تفاوت که ماخدافظی نکردیم گفت خانوادم مخالفن گفت ناامید نباش بسپر دست خدا همه چی دست اونه 

نمیدونم چی میشه بهم میگفت مخالفت میکنن هم تورو نگه میدارم هم اونارو نمیدونم یهو چیشد 🥺🥺🥺

من چون مطلقم اون مجرد  منو نمیخوان ولی عشق ۸سالمه بخاطر مخالفت بابام ولش کردم بچه بودم 

خواهش میکنم دعام کنین بهش برسم😭😭😭😭

استارتر شاید برگشت امیدوار باش

عزیزم کسی که عاشق همه جوره پای عشقش وایمیسته ،،به حرف کسیم گوش نمیده 

اگه راستم بگه این ادم مرد زندگی نیست ،،چون دراینده به حرف خانوادش بودنش عذابت میدادو بدبختت میکرد 

پس بگو بدرک که رفت 

شما چرا

منم چن سال قبل بایکی اشنا شدم چهارسال باهم بودیم خانوادمون فهمیدن اومد پسر تنهایی خواستگاریم بابام قبول نکرد گف باید با خانوادت بیای اونم خانوادش راضی نبودن و جداشدیم😔😔😔هنوزم میبینمش پسرهمسایمون دلم خونه هنوزم داماد نشده

اگر نمی خواهی در حق تو داوری شود، درباره دیگران داوری نکن.

من سالهل ضجه زدم که با اون همه دوست داشتن چطور ولم کرد 15سال از رفتنش میگذره من ازدواج کردم بچه دار شدم اونم همینطور و همیشه بهش فکر میکردم بعد یه روز گفتم رفت که رفت حتما خدا صلاحمونو میخواسته بعد از این همه سال تازه دارم قدر اطرافیانم و شوهر خوبمو میدونم،ول کن که رفت خاطرات تا مرز جنون آزارت میدن اما قوی باش خدا از همه آگاه تر هست صبر داشته باش شایدم برگرده شایدم قسمتت خودش باشه

2706