2737
2734
عنوان

عشقم بدون یک خدافظی بعد 2 سال رفت 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 4561 بازدید | 127 پست
دارن زنش ميدن من تجربه اينو دارم 

نمیدونم!.

میگفت شرایطشو ندارم بیام خاستگاری الان . همش هم میترسیو میگفت بابات نمیده. چون ما تُرکیم اونا سیستانی بودن😭

میگمفت من تا 4یا5سال دیگم زن نمیگیرم چون خانوادم نمیزارن.

نمیدونم بخدا دارم دیوونه میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بدع خیلی!!!😔  کاش حداقل بهم میگفت میخواد کات کنه ... نه که بره و خطشو عوض کنه :)  ...

نمیدونسته چه جوابی بت بده اینجوری براش راحت تر بوده

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
منم چن سال قبل بایکی اشنا شدم چهارسال باهم بودیم خانوادمون فهمیدن اومد پسر تنهایی خواستگاریم بابام ق ...

منم جدا شدم بخاطر بابام بعد دوسال ازدواج کردم طلاق گرفتم بازم بامنه بهم میگفت توروخدا اینبار نرو باهام ازدواج کن ولی نمیدونم چیشد میگه خانوادم راضی نیستن ولی باهام رفتارش بازم خوبه نمیدونم چیکارکنم

2728
نمیدونم!. میگفت شرایطشو ندارم بیام خاستگاری الان . همش هم میترسیو میگفت بابات نمیده. چون ما تُرکیم ...

دقيقا به من همين حرفا رو زد تازه فاميل بود چقدر جمله هاي اشناي مزخرفي بهت گفته 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
نامزد بودین یا دوست؟  چه جوری خانوادش از حضور شما تو زندگیش اطلاع داشتن؟  بعدم به قول دو ...

دوست بودیم اونم 2 سال 

خودش گفته بود همون اول رابطه ، همه چیز اوکی بود مادرش واسم کادو خریدع بود و ... ولی یهو ... 😔😔😔

2740

مردی ک بخوادت جلو خونواده ش وایمیسته پس وللش

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
وای وای  توهم مثل منی فقط بااین تفاوت که ماخدافظی نکردیم گفت خانوادم مخالفن گفت ناامید نباش بسپ ...

😔حسم بهش مرده ، ولی دارم دیوونه میشم! هم ازش متنفرم هم دوسش دارم😔 حس میکنم اگه برگرده نمیتونم قبولش کنم... خیلی دلم شکست

شانس اوردی .زندگی کن سختی داره ولی به فکر پیشرفت باش به درک همچین پسری جدی میگم خودم تجربه داشتم .الان میگم بهتر که تموم کردم باهاش .همچین شخصیت های به درد زندگی مشترک نمی خورند بزار پیش همون خانوادش باشه خیارشور کپک‌ زده بشه 

منم بعد ۲ سال خودم مجبور شدم کات کنم ب خاطر مخالفت ها و خیلی چیزای دیگه

دلم براش تنگ شده ولی چاره چیه😭

لطفااااا جان هرکی دوست داری لایک نکن پیامامو کاربر عزیز😠😠گورِ بابای قبلی هاا ، پیش به سوی بعدی ها😃😎حتی اگه خم بشم تاجم نمیوفته😏چون اصن تاج ندارم...😐
2706