2733
2734
عنوان

دعواهای زیاد دوران عقد و. نامزدی

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عشقی که😘😘😘😘

لاو یو😍❤

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   

نه عزیزم شوهر منم همینجوریه شدید گیره ولی عاشقانه دوسم داره و بهترین کارارو برام.میکنه به نظرم خودت برو مشاوره که بدونی چطوری باهاش رفتار کنی مطمئن باش خوب میشه به قول مامانم میگه یه چندسال اول شوهرا فک میکنن عتیقه ایم بعد میفهمن اونم معمولیم مث بقیه ولی حتمااااخودت مشاور برو یا حالا تلفنی شماره ۱۴۸۰ نصف مشکلات با رفتار درست خودت حل میشه 

2731
همسرمن اصلاحجاب براش مهم نیست،من الان توی دوران عقدم همش دلش میخوادکنارش باشم همین موضوع اذیتم میکنه ...

خب وقتی میبینی همسرت داره اذیت میشه و توهم ب مشکل خوردی و خانوادت هم از اون رو اوتجوری ک حقم دارن خب زندگیت رو بچسب و برو سرخونه زندگیت مراسم رو بیخیال شو

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

عزیزم اگه عاشقشی یروز مفصل باهاش صحبت کن بگو منم یوقتایی یه اختیارات و ازادیهایی میخوام به طلاق فکرم نکن چون اگه از اینکه عاشقشی بخوای جداشی و حرفاش برات سنگینه وای به اون روزیکه بخوای بدون عشق با کسی زندگی کنی

2738

اگر عاشقید سعی کنید مشاور برید 

گفتی امکانش نیست

اما این دعوا رو نمیشه به سادگی ازشون گذشت

کم کم نسبت به هم سرد میشید 

و هر کدومتون با اینکه عاشق همید ولی رو به سمت کسی میارید که بتونید باهاش درد و دل کنید

سعی کنید هردوتون پی به اشتباهاتتون ببرید

کور بود قبلش ندیده بود مانتویی هستی موندم چرا بعضیا بزور تغییر میدن همسرشونو خب برو یه زن محجبه بگی ...

دقیقا . چند مورد برا من پیش اومد از اینایی که معرفی میکنند . آقا سفارش داده بود باید حتما محجبه باشه . حالا من اصلا محجبه نیستم . بهش خبر رسوندم برو دست خدای مهربون . اینهمه زن محجبه برو بگیر .

کاربر قدیمی هستم.   
من نمیدونم چرا دکستان سرررریع واسه همه نسخه طلاق میپیچن حرفش اسونه ولی عملش چی؟ داره میگه عاشقشه م ...

من چیکار کنم ب منم راهکار میدی 

میگم بریم کافی شاپ میگه نه میگم چرا میگه هر دختر پسری میرن کافه پشت سرشون هزار تا حرفه بهشون مارک میچسبونن اون ادمایی ک صاحب کافه ها هستن ادمای درستی نیستن هی میگم بابا فلانی من هر جایی رو نمیگم ک میگم جاهای مطمعن بریم میگه اخه میخایم چیکار ی ابمیوه رو بخان بهمون بندازن فلان تومن دکوراسیون میخای خونه هست خوردنی میخای خونه هست نمیدونم باید چیکار کنم

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
خب وقتی میبینی همسرت داره اذیت میشه و توهم ب مشکل خوردی و خانوادت هم از اون رو اوتجوری ک حقم دارن خب ...

خیلی دارم بهش فکرمیکنم همسرم مخالفه ،البته خودمم بشدت عروسی دوست دارم ولی تایه ماهه دیگه اگراوضاع اینجوری باشه بایدتصمیمشوتغییربده من خیلی زیادتوی فشارم، دارم دیوونه میشم سرهمین قضیه ی موندنم پیشش همش باهم دعواداریم

لطفالایک نکنید،ممنون

عزيزم خواهرانه بهت ميگم بعد عروسي بدتر ميشه خستت ميكنه كلافه ميشي سريع كوتاه نيا من مثل شما اما من چادري نشدم اما خيلي محدود شدم واقعا اذيت ميشم

میشه دعا کنید پسرم غذاخور شه خسته شدم😔
مابیشتر وقتا شبا همیشه 

من دوماهه عقدم همش کنارهمیمم بیشنرشوخونه ی خانواده ی همسرم،خانواده ی خودم خیلی شاکین ازم کلافه شدم دیگه😔

لطفالایک نکنید،ممنون
ولی عاشق همدیگه ایم  نمیدونم  میشه درستش کرد نه؟

عادت میکنید به جنگ و دعوا. عشقتون هم فقط بیشتر باعث عذابتون میشه سعی کن اصولی مشکلات رو حل کنید یا بجای دعوا و ناراحتی درست حرف زدن و احترام گذاشتن رو پررنگتر کنید 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706