2726
عنوان

دعواهای زیاد دوران عقد و. نامزدی

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 59 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا ...

من وقتی همسرم میومد پبشم هر سه ماهی بیست روز پیشم بود اصلااااااا دعوا نداشتم مگه سر چیزهای خیلی کوچیک ک ده دقیقه بعدش آشتی میکردیم 

هروقت میرفت دیگه تا سه ماه نبود من از دلتنگی گاهی واقعا میزد ب سرم ک با دعوا و گیر دادن بهش تلافی کنم این ایام رو😂😦درحالی ک زرنگ بود فهمید قضیه از چه قراره سر دوماه میومد پیشم😐😁

وگرنه الان ک بهترین دوران زندگیتون دعوا کنید واقعا عجیبه البته قبول دارم عقد طولانی باعث بروز بعضی بحث ها مسشه

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2728

من نمیدونم چرا دکستان سرررریع واسه همه نسخه طلاق میپیچن

حرفش اسونه ولی عملش چی؟

داره میگه عاشقشه میگین طلاق؟

عزیزم فقط اول خودت بعد یه نفر سوم میتونه کمکت کنه.حالا مشاور یا هرکسی ک شوهرت بهش اعتماد داره

ولی یه چیزی بگم ک دوران عقد کلا اینجور مستئل هست.شوهر من میگف توماشینم حتی باید چادر داشته باشی تو عقد.الان حتی بیرونم سرم نمیکنم.چون ازم شناخت پیدا کرده.چون براش باز کردم ک عزیزمن تو این هوا بااین مانتو و حجاب کامل نیاز نیس و بعد چن بار تکرار و دیدن من تو همین وضعیت مشکلش حل شد.حتی میگف جلو داداشام بتید دامن و چادر و اینا بپوشی.الان حتی بدون روسری هم گاهی دیدن منو و نهایت با تونیکم پیششون

فقططط خودت و زمان

همسرمن اصلاحجاب براش مهم نیست،من الان توی دوران عقدم همش دلش میخوادکنارش باشم همین موضوع اذیتم میکنه خانواده ی خودمم همش گله میکنن که توهمش اونجایی،زشته و... موندم چکارکنم،لعنت به کروناکه نمیتونیم مراسممونوبگیریم که ازاین وضعیت راحت شم

لطفالایک نکنید،ممنون

ینی اجازا نمیده با کسی عکس بگیری؟ 

شما که چادری نبودید چرا چادر پوشیدید؟ الان چادر رو به عنوان پوشتت قبولش داری؟ 

منم همسرم شدیدا غیرتی البته من خودم چادری بودم و چادرم رو از قبل از همسرم انتخاب کرده بودم ولی همسرم با اینکه غیرتی هست و تو روابطم با نامحرم حساسه یکم ولی اجازه عکس گرفتن با دوستام و آشنایانم بهم میدن 

ولی اگر توقع داری عکس با یه نامحرم بگیری خودت تنها خب معلومه شوهر منم نمیذاره و اینکه خودمم تو مغزم نمیگنجه ک تنها با یه آقا عکس بگیرم ولی دوستان رو نذاره واقعا عجیبه 😕

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
من نمیدونم چرا دکستان سرررریع واسه همه نسخه طلاق میپیچن حرفش اسونه ولی عملش چی؟ داره میگه عاشقشه م ...

گاهی وقتا ادم میاد اینجا کمک بخاد😊

یامیان میگن طلاق بگیر یا پز رابطه های خودشونو میدن

من فقط خاستم ببینم کس دیگه ای هم مثل ماهست 

من همه ی  جونم شوهرمه نمیتونم چند روزم ازش جداشم

به درد نمیخوره

من بشدت عاشق توام😍😂

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   

کور بود قبلش ندیده بود مانتویی هستی

موندم چرا بعضیا بزور تغییر میدن همسرشونو خب برو یه زن محجبه بگیر تو که انقد حساسی

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

الان جدا نشي بعدا با يه بچه جدا ميشي 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706