2737
2739
عنوان

حرکات نی نی باردارا بیاین💚💚💚💚💚🌷🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 61 پست

من از 15 هفتگی ولی گاهی اوقات نه مرتب و همیشه

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.من آخرای هفته ۹هستم.امروز ظهر وقتی روی کمر دراز کشیدم تکون خورد انگار ضربه زد و بعدش لیز میخورد اولش ترسیدم بعد که اروم شد یجوری شدم خدا شکرت.هنوز نرفتم برای سنو قلب

دلم به پسرم خوشه...
چندکیلویی

من الان قدم ۱.۶۰ و وزنم ۶۷ هست. البته ممکنه تا اللن ۶۸ شده باشه. قبل بارداری ۶۷ بودم. چون چاق شده بودم و میخواستم لاغر کنم ک باردار شدم. معمولا وزنم ۶۰ بود قبل ازدواج

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2731
نه. فک نکنم چربی شکمی داشته باشم. البته در کل مدل چاق شدنم اینجوریه ک شکمم میاد جلو. واسه همین معمول ...

شما چه قدر شبیه منید !من ۱۸ هفته حس کردم اما خیلی کم بود تا ۲۵ هفته حرکاتش زیاد شد منم ۳۵ هفته ام ۴کیلو اضافه کردم دکتر میگه بچت درشته خودت وزن کم کردی چربی شکمی ام داشتم جفتمم قدامیه😁

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
سلام.من آخرای هفته ۹هستم.امروز ظهر وقتی روی کمر دراز کشیدم تکون خورد انگار ضربه زد و بعدش لیز میخورد ...

وا هفته ۹ ک هنوز اندازه کنجده😨😂توهم زدیا

عاشقِ‌آرامشِ‌إسمتَم‌خـُ﷽ـدا

من از ۱۷ هفته حس کردم تکوناشو

از ۲۸ هفته به بعد تکوناش مهمه

الان خیلی کوچیکه و ممکنه متوجه نشی

اگه دوست داشتین یه صلوات بفرستین واسه سلامتی نینیم و اینکه سر وقت بدنیا بیاد انشاالله😘
2738
شما چه قدر شبیه منید !من ۱۸ هفته حس کردم اما خیلی کم بود تا ۲۵ هفته حرکاتش زیاد شد منم ۳۵ هفته ام ۴ک ...

پس چزا حس تکونمون عین هم نیس😄راستش تا الان عین خیالم نبود.‌نگران شدم. نت سرچ کرده بودم ک جفت قدامی دیرتر متوجه میشه. هرکی هم‌نیگفت حس نمیکنی؟ توضیح علمی میدادم ک من دیرتر حس میکنم ولی الان واقعا تگران سدم

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
نه. فک نکنم چربی شکمی داشته باشم. البته در کل مدل چاق شدنم اینجوریه ک شکمم میاد جلو. واسه همین معمول ...

نگران‌نباش متوجه میشی

بعدم خسته میشی😂

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
هفته چندمی؟ چ جوریه. چی حس میکنی. 

جفت جلو رحم‌هست ولی خلفی عقب هست

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
خانما چیکار کنیم وزن اضافه نکنیم وقت بارداری من الان هشت هفته م اول که سه کیلو کم کرده بودم  ...

مثل قبلا غذات باشه خو پرخوری فایده نداره😐

عاشقِ‌آرامشِ‌إسمتَم‌خـُ﷽ـدا
2706