2410
2553
عنوان

حرکات نی نی باردارا بیاین💚💚💚💚💚🌷🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هفته ۲۱ هستم ولی هنوز هیچی. بارداری اولمه. جفتم هم قدامیه. ساید واسه اینه. تجربه دارا بگید پس من کی حس میکنم و چ حوریه. از کجا بفهمم

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
من هفته ۲۱ هستم ولی هنوز هیچی. بارداری اولمه. جفتم هم قدامیه. ساید واسه اینه. تجربه دارا بگید پس من ...

خوب‌جفت قدامی تاثیر داره قطعا

چربی شکمی‌داری؟

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2456
پسره مال منم یه هفتس تکوناش میفهمم

عزیزم انشالا صحیح و سالم بغلش بگیری برای منم دعا کن بنظرشما نی نی منم پسره ک دیر تکون میخوره؟؟

خدا جونم شکرت عاشقتم ک ⁦😍❤️⁩⁦⁩مواظب عشقهای زندگیم باش😍⁦❤️⁩دوست دارم گل پسرمامان
دختر شدید تره میگن برا من که اینطور بود پسرها رو میگن حالتی مثل ماهی مثل لیز خوردنه

وای دختر من که قشنگ ۷ و ۸ ماهگی پشتک میزد یهو شکمم قلنبه میشد پاهاشو میذاشت به لگنم فشار میداد قد میکشید سرش ریز قفسه سینم فشار میاورد الانم که یسالو نیمشه همین عادتو دارو پاهاشو تکیه مده بهمو قد میکشه

2714
دختر شدید تره میگن برا من که اینطور بود پسرها رو میگن حالتی مثل ماهی مثل لیز خوردنه

اصلا تاحالا تکونش رو حس نکردم عزیزم

خوب‌جفت قدامی تاثیر داره قطعا چربی شکمی‌داری؟

نه. فک نکنم چربی شکمی داشته باشم. البته در کل مدل چاق شدنم اینجوریه ک شکمم میاد جلو. واسه همین معمولا شکم دارم. اما قضیه اینه ک از وقتی باردار شدم، لاغر شدم و الان ک ماه پنجم داره تموم میشه تازه دوکیلو اضاف کردم.‌البته سونوها گفتن رشد بچه و رحم و.. خوبه. خودم لاغر شدم. من پس کی میفهمم😥اصن چ جوریخ. ازکجا بفهمم

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
عزیزم انشالا صحیح و سالم بغلش بگیری برای منم دعا کن بنظرشما نی نی منم پسره ک دیر تکون میخوره؟؟

البته من قبلا مثل نبض میزد۱۲هفته الان تکون میخوره.

ممنون گلم ان شاءالله نی نی شما هم سالم بیاد توبغلت

البته من قبلا مثل نبض میزد۱۲هفته الان تکون میخوره. ممنون گلم ان شاءالله نی نی شما هم سالم بیاد توبغ ...

😍😍

خدا میشه منم تکوناش حس کنم🤩

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!
2706