2737
2739
عنوان

کسی هس پرند زندگی کنه؟

618 بازدید | 24 پست

سلام دوستان کسی هست اینجا تو پرند زندگی کنه؟

امکاناتش چطوریه خونهاش قیمتش چطوریه واس خرید؟ زندگی توش سخته؟مرکز خرید و نمیدونم امکانات اموزشی بهداشتیش چطوره؟

پرند بهتره یا پردیس؟ تروخدا یکی بگه...

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من جفتش رفتم ...جفتشم بده

میگن پردیس رشدش بهتره...قیمت هاشم بالاتر بود

قیمت های پردیس اونا که پروژه رو خاک بود و تا دوسال دیگه اماده میشد حداقل 320 به بالا بود متراژهاش 78 متری(البته محدوده مسکن مهرش رو میگم)

چه پرند چه پردیس جدا از قیمتی که میگن 50 میلیون وام مسکن داره

شما هیچ وامی نمیتونید برای خرید این خونه ها دریافت کنید...البته منظورم برای پروزه های مسکن مهرهش هست

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2742
2740
قمیت خونهارو میدونه اونجا؟ با ۱۵۰ ۱۶۰ میلیون چطور خونه ای میشه خرید؟ تو مسکن مهرش نه هاااا خونه تو خ ...

اونادهمش مسکن مهر هستن دیگه...با این پول فک نکنم بشه چیزی خرید

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...

من پردیس زندگی میکنم الان 7 ساله، راضیم به شدت، همه چی داره، آب و هوا هم خوب و ساکته، ولی دوستم اومد نتونست بمونه برگشت تهران، میگفت زیادی ساکته، 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

عزیزم پرند از لحاظ تمیزی خونه ها و نوسازی و اینا عالیه البته تافاز۵ .از لحاظ ادماش بگم .خیلی چرته قبلا اونجا ارزون بوده هرکی از راه رسیده واس خودش ی خونه تیمی درست کرده محیطش اصلا خوب نیس همه جور ادمی توش پیدامیشه خونه ها اونجا ب نسبت ارزونه .اونجا چیزاش گرونه.پردیس خیلی بهتره .پرند اصلا خوب نیس من رباط کریم میشینم

من پردیس زندگی میکنم الان 7 ساله، راضیم به شدت، همه چی داره، آب و هوا هم خوب و ساکته، ولی دوستم اومد ...

ببخشید اینو میپرسم شما خریدین خونرو یا نه نستاجرین؟تو مسکن مهرید؟ درباره فرهنگ جطوره اونجا یا مرکز خریدا و لباسفروشیو اینجور چیزا. امکانلت تفریحیش بده؟ ما مجبورا داریم میایم اونجا ک از منطقه خودمون دور شیم ولی منو داداشم سنمونم کمه نیایم اونجا دق کنیم؟

2706