2733
2739
عنوان

نظرتون درباره ي دختر خيلي قرطي كه بعد ازدواج چادري شده!

| مشاهده متن کامل بحث + 1750 بازدید | 43 پست
اگه سرم نمیریزین ، این خانم توی خیلی عکسها اصلا مصداق حجاب رو نداره . واقعا جلوه گر و طناز و توی چشم ...

والا نظر منم دقیقا همینه 

اینا که محجبه نیستن

حجاب یعنی دیده نشدن.... 

بعضیا حتی با چادرم جلوه گری میکنن

لاک قرمز و روسری قرمز و.... 

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل آناشید حسینی که مدل بی حجاب بوده و بعد ازدواج با حجاب شده

اون واسه منافعش بوده شوهرش آقا زادس

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2731
والا نظر منم دقیقا همینه  اینا که محجبه نیستن حجاب یعنی دیده نشدن....  بعضیا حتی با چاد ...

منظورم این نیست که بی ریخت و کثیف و نامرتب باشن. ابدا .

اما اینا توی عکساشون اینقدر اور و ادا دارن که ...

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
چه خوشگله گونی هم بپوشه بهش میاد

گونی چیه همش مارک مثلا بهش گفته بودن کیف مارک انداختی گفته بود اون های کپی بوده فقط ۳ میلیون پولشو دادم اونم چند سال پیش کیف ۳ میلیونی براش هیچه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
منظورم این نیست که بی ریخت و کثیف و نامرتب باشن. ابدا . اما اینا توی عکساشون اینقدر اور و ادا دارن ...

بله بی ریخت و شلخته بودن که اصلا مورد تایید نیست 

من خودم چادر مشکی های خیلی گرون و شیک میخرم اگه ام یه ذره خاکی باشه یا اتو نداشته باشه بیرون نمیرم ولی زیرش هم چیز جلوه گر نمیپوشم یا مثل بعضیا که رژ قرمز میزنن با چادر 

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍
2738

اره بابا برو ببین چه مارکا و چه لباسایی میپوشه همشم تو خارج در حال عشق و حاله با شوهر پولدار آقا زادش از حجاب ساختگیشم پول در میاره چون کارش مدلینگ حجابه

فقط باحجاب شدن ک ملاک نیس 

اگر فقط چادر سرش کرده و بقیه اخلاقاش همونه ب درد نمخوره

ما‌ اگر علاوه بر ظاهر رفتارهاشم‌درست کرده عالیه

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه
2706