2733
2734

دختر خالم فوق العاده قرطي و اهل رقص و اواز و دوست پسر و همه چيه

بعد الان با يكي عقد كرده كه طرف گفته بايد چادري بشي ! 

و دخترخالمم شرط قبول كرده

اقا فوق العاده مذهبي پسره ...

بنظرتون همچين ازدواج هايي چقد دوام مياره ؟ 

- فقط ميخوام نظرتون بدونم 🙂

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مثل دختر دایی من...سه ساله عروسی کرده و‌یه پسر داره و یه دختر تو راهی هم داره..اره بابا دووم میاره...چون طرفش علاوه بر مذهبی بودن پولدارهههههه..ان شاالله که همه خوشبخت بشن

اگه خود دخترخاله ت به این نتیجه رسیده که چادری شدن یا کلا مذهبی بودن بهتر از اون شرایط قبلیش هست موفق و خوشبخت میشن ولی اگه فقط به خاطر عشق و ازدواج با پسره اینطور باشه بعد یه مدت همه چی از سرش میفته و تااااز ه میفهمه چه اشتباهی کرده و درواقع یه پسرم بدبخت کرده

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍
2738

تو فامیل شوهر خاله م داشتیم دختره خوب شد حجابش حتی مامان دختره هم تغییر کرد ولی زیر سر شوهره بلند شد دادگاه هم گفت مرده میتونه ۴ تا صیغه ای داشته باشه خلاصه رای شد به نفع مرده.دختره با هیچ حق و حقوقی طلاق گرفت

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
مثل آناشید حسینی که مدل بی حجاب بوده و بعد ازدواج با حجاب شده

اگه سرم نمیریزین ، این خانم توی خیلی عکسها اصلا مصداق حجاب رو نداره . واقعا جلوه گر و طناز و توی چشمه. کجا حجاب موقر و متین اینه ؟

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2706