2733
2739

دوستشو زنه دوستش که دوست منم هست .

با مامان اینای دوستش . که میشه دوست مادر شوهرم . با خواهر شوهرم اینا رو .

خواهر شوهرم که گفت ما نمیایم به من گفت حوصله ساناز (زنه دوست شوهرم ) رو نداره . 

حالا شوهرم میگه خودم میخوام شام سیب زمینی کبابی درست کنم .

من گفتم زشته مهناز خانوم اولین بار میاد خونمون . من مرغ میذارم . میگه نه .

پریشب خونه ساناز اینا بودیم به زور دعوتشون کرد .

حالا میخواد سیب زمینی بده .

مادر شوهرمم بهم گفت اگه این طوریه من نمیام . بعد مهناز خانوم نمیگه دو تا زن تو خونه بودن شام چی آماده کردن . زشته من نمیام ‌. 

گفتم حالا من زن خونم من میرم زیر سوال . 

مادر شوهرم گفت بگو اصلا نذاشت من غذا درست کنم .

خواهر شوهرم میگع به زور دعوت کردین اون وقت سیب زمینی میدین .؟!

گفتم چیگار کنم من دعوت نکردم خودش پریشب اونجا بودیم جو گیر شده بود .

منم سرما خوردم حال ندارم اصلا .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی زشته شما ی چیزی بپز سیب زمینی ام‌همسرت درست کنه

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

از من میشنوی به حرفش نکن یچیز آبرو دار درست کن. شوهر منم یبار دختر خالشو دعوت کرد یه آبرویی از من برد ک نگو

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

بزارشوهرت کارخودشوبکنه والا دفعه بعدازین غلطانکنه بی هماهنگی طرف بهش بربخوره این حساب کاربیاددستش

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2738

بزار شوهرت سیب زمینی کبابی درست کنه شما هم در کنارش یک غذایی درست کن

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…

خیلی زشته زنگ بزن بگو شرمنده سرما خورده میترسم شما هم مریض بشین آن شالله یه شب دیگه در خدمتیم

HTML • Image URL • Blogger • Friendster • hi5 • MSN • MySpace • Facebook • Wordpress • Google Plus • iGoogle • Hyves

وا به شوهرت چه پاشو شامتو درست کن

به شوهرتم بگو سیب زمینی کبابی به عنوان پیش غذا درست کنخ

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2706