2733
2734
عنوان

خانمای شیطون که بلدین مخ بزنین بیاین!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1933 بازدید | 89 پست
آره میدونم میگم شاید اگربرم قبولم کنه....آره درشرف جدایی ام وسه ماهه پیش شوهرم نیستم...من واقعا به ه ...

عزیزم این علاقه ت ، به خاطر اینه که

علی

اولین پسری بود باهاش ارتباط داشتی و اولین تجربه حسی ت بود

ثانیا با همسرت ارتباط نگرفتی اون هم از نظر محبتی و مهربانی تو رو سیراب نکرد

به همین خاطر تو این کمبود ها و کسری

یاد علی ، که اگر بود ، چنین می۳شد و چنان

دلت رو تسلی می دا د؛

موفق باشی گلم

با هر تصمیمی

آهاااان...کسی ندارم که چیزی بدونم راجع بهش، تو کل دانشگاه فقط خودم شماره اش داشتم،کلا با کسی دوست نب ...

اخه اون موقع با الان یکی نیس ک 

زنیکه از شوهرش طلاق گرفته و باز ازدواج کرده و دوستپسرهم داره  اومده به من میگه شوهر نکنیااا   اشغال تو چیزی گذاشتی بمونه؟    ته دیگشم خوردی که  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش قبل عقد بهش میگفتی شاید اونم میومد خواستگاری چرا ازش مخفی کردی درحالیکه میگی دوسش داشتی?

نمیتونستم...من خیلی محدود بودم والبته ترسو،

همیشه دردناک ترین سنگ هاراکسانی به سمتت پرتاب میکنند که برایشان سنگ‌تمام گذاشتی  یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است...
2728
عزیزم این علاقه ت ، به خاطر اینه که علی اولین پسری بود باهاش ارتباط داشتی و اولین تجربه حسی ت بود ...

ممنون عزیزم چقدر حرفات به دلم نشست....به آرامش خاصی داشت

همیشه دردناک ترین سنگ هاراکسانی به سمتت پرتاب میکنند که برایشان سنگ‌تمام گذاشتی  یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است...

سلام عزیزم . من این تاپیک را خوندم ...

ببین اول اینکه پیام دادن بهش خیلی اشتباه بوده .وجهه خودت را آوردی پایین (ببخش رک میگم)

از دید پسر به ماجرا نگاه کنیم  میشه این :

تو دختری هستی که خودت و اتفاقات اطرافت ،چالش برانگیزه .استرس زا هستش ... 

پسر اینطوری میترسه بیاد سراغت ...

به تظر من اول کارهای جداییت را انجام بده و بعدش غیر مستقیم خبر جدا شدنت را برسون به علی .(توسط دوستی کسی )

و منتظر باش عکس العمل نشون بده .از بلاک هم درش بیار....

اگه اومد سراغت و حرف زدین ،دروغ هم نگو بهش .بگو من اشتباه کردم پیام دادم .... باید میذاشتم کار تمام بشه . تحت فشار پیام دادم بعدشم منصرف شدم .(تو این موضوع اگه بخوای دروغ بگی ،باورپذیر نیست )

اگه نیومد سراغت ،خودت بهش پیام بده و به خاطر پیام قبلیت عذرخواهی کن . ببین چی عکس العمل نشون میده ....

هرگز و اصلا پیشقدم نشو که بهش بگی "من میخوامت"

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
ببخشید من خیییلی کنجکاوم.. میشه یکم در مورد امضات بیشتر توضیح بدی

فدات تو امضا توضیح دادم بیشتر بگم جنجال میشه ببخشید

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
سلام عزیزم . من این تاپیک را خوندم ... ببین اول اینکه پیام دادن بهش خیلی اشتباه بوده .وجهه خودت را ...

آره خودمم خیلی پشیمونم....من هیچ کس ندارم که واسطه بینمون باشه....الانم از بلاک درآوردمش، بنظرتون برم درمغازه اش عذرخواهی کنم ازش؟! میدونم که اون پیشقدم نمیشه هیچ وقت،حتی میدونم جواب عذرخواهی هم نمیده

2738
فدات تو امضا توضیح دادم بیشتر بگم جنجال میشه ببخشید

باشه جان🌹

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

میدونی اسی عشق پنهونی خیلی سخته وقتی نتونی بیانش کنی سختر..ب نظرم بروپیش علی و همه چیز رو بهش بگو حتی بگو دوستش داری حتی اگه نخاستت هم بازم حرف دلتو بزن ..لااقل روی دلت نمیمونه میدونی ک گفتی و اون پست زده.اگه نگی ی روز پشیمون میشی ک کاش میگفتم ..بگو گلم و خودتو راحت کن یا میخادت یا نه..ولی از این عذاب وجدان و عشق پنهونی راحت میشی.ادم با عشق خودش ازدواج کنه و موفق نشه بهتر از اینه ک یک عمر ب عشق یکی دیگه سرتو کنار شوهرت بزاری این یک خیانت بزرگه .و سوختن توی تمام عمرت..پس بگو بهش ..

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
میدونی اسی عشق پنهونی خیلی سخته وقتی نتونی بیانش کنی سختر..ب نظرم بروپیش علی و همه چیز رو بهش بگو حت ...

به نظرم اصلا مطرحش نکن.غرورتو نشکن.اگه تو عقد جدا میشدی میگفت پشیمون شدی واز این حرفا.ازدواج کردی دی ...

چیکارکنم؟دوسش دارم....خیلی ....

بسپار دست تقدیر.گهگاهی از در مغازش رد شو

اینجوری بیشتر اذیت میشه

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
2706