2737
2739
عنوان

این قسمت : جاری بیشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 65 پست
تیکه ی غیرمستقیم بلد نیستم فقط بلدم مستقیما یکیو بترکونم متاسفانه

مستقيم تركوندى تركوندى ولى ارامشت رو از دست نده 

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تیکه ی غیرمستقیم بلد نیستم فقط بلدم مستقیما یکیو بترکونم متاسفانه

همون مستقیم هم می گفتی کاش.اون مستقیم توهین کرده شما می خواستی غیرمستقیم جواب بدی؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2728
کلا باهاش سر سنگینم قبل ازدواجشون برادرشوهرم خیلی باهام صمیمی بود. به محض اینکه ازدواج کرد یه اخم ...

خوب میکني حسودا.

همسرم امیرم    تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهان را ...تیکر عروسیمونه  
وا شما هم همینجوری وایستادی نگاه کردی؟؟

خب چیکار میکردم؟

میگم که خیلی شلافه اس

از طرفیم تو خونه ی مادرشوهرم اینا میگن من حساسم و زود ناراحت میشم

نمیخواستم گزک دستشون بدم

2740
همون مستقیم هم می گفتی کاش.اون مستقیم توهین کرده شما می خواستی غیرمستقیم جواب بدی؟

چی میگفتم مثلا؟

بگین یاد بگیرم واسه دفعات بعدی

اخه همیشه از این زر های مفت زیاد میزنه

من اینجا هیچی نمیگفتم سر یه وقت مناسب حالشو میگرفتم و جوابشو میدادم چون میگی همشهری شوهرته . 

اوهوم

حالا بااین شرایطی که من میگم بگو چی میگفتی

حوزه علمیه میره

ولی با شوهرش دوست بوده و مسافرت و اینا

علنی ها

نه اینکه فک کنی بگی بهش خجالت میکشه

اصلااااا

زن داداشش و شوهر خواهرشم از شهر ماهستن

سعی کن وقتی میخوای جواب کسی و بدی حرفت یه جور باشه بهش بربخوره ولی کلمات بی ادبی توش نباشه . که اگه پیش کس دیگه گفت مقصر جلوه نکنی . مثل نگی بیشعور اشغال خودت مگه مال کجایی . بگی نه عزیزم اتفاقا من راجع شهر شما بدتر از اینارو شنیدم . من جاریم بعد از عروسیم گفت خانواده ی ما همه خوشگل بودن اما مال شما نه . منم از خنده قش کرده بودم و باهمون خنده گفتم وااااای نمیدونی فامیلای من راجع به شما چی میگن. نمیدونی چقد اتیش گرفت هی میگفت چی میگن چی میگن منم مدام میخندیدم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اوهوم حالا بااین شرایطی که من میگم بگو چی میگفتی حوزه علمیه میره ولی با شوهرش دوست بوده و مسافرت ...

میگفتی قابل اعتماد بودن رو تو چی میبینی؟؟ ما دنبال دختری هستیم که قبل ازدواج حدو حدود رعایت کنه

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706