2733
2739
عنوان

این قسمت : جاری بیشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 65 پست
چی میگفتم مثلا؟ بگین یاد بگیرم واسه دفعات بعدی اخه همیشه از این زر های مفت زیاد میزنه

ببین خواهر منم مثل خودت اینقدر تایپیک جاری دارم

اون هم دقیقا عین جاری خودت بی تربیته ولی من هرحرف بزنه حلو خونواده شوهر جوابش نمیدم وقتی خودمون دوتا یه جاباشیم قشنگ میشورمش 

البته اینم بگم 8 سال ازش همه چی شنیدم ولی چیزی نگفتم دیگه از پارسال تاحالا محل سگ هم نمیدمش تا حالاهزار بار حرفای بی ربط پشت سرم پیش خونواده شوهرم و ح شوهرم زده ولی من هیچ وقت سعی نکردم ثابتشون کنم

دیگه این اواخر محل سگم هم بهش نمیدم با اون جاری ها خیلی خوبیم اما این یکی خودشو رئیس فرض میکنه

شوهرش هم میدونه مقصر خودشه ولی چیزی بهش نمیگه

للانم سه ماهه دیگه بامن حرف نمیزنه 

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
اوهوم حالا بااین شرایطی که من میگم بگو چی میگفتی حوزه علمیه میره ولی با شوهرش دوست بوده و مسافرت ...

این که زنه این حرفو زده من پسر خاله شوهرم تو یه جمع سی  چهل نفره اصلا هم حواسش به من بنود براداشت گفت فلان طایفه اصلا عرضه و غیرت ندارن منم حرفو تو دهنش بیرون زد جوابش ددم بهش گفتم شروین دستت دردنکنه یعنی ما اینقدر بی عرضه ایم که  حرفو زدی ؟ پسر بیچاره اینقدر خجالت کشید  گفت ببخشد والله منظورم با شما نبوده با فلان فامیل بودم بقیه هم هی یه جوری خواستن لاپورتا کنن

وقتی هم شوهرم اومد تو جمع خود پسره بهش گفت بکر کنم زنت از حرفم ناراحت شد ولی بازم کم نیوردم گفتم هر شهر و طایفه هم خوب داره هم بد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهرم از اوناس که میخواد همش صلح بده. اگه بگم میگه نه حواسش نبوده و عقل نداره و ساده اس و این ح ...

من جات بودم همونجا میگفتم بلانسبتو خدا واسه همین موقع ها گذاشته

میگفتی قابل اعتماد بودن رو تو چی میبینی؟؟ ما دنبال دختری هستیم که قبل ازدواج حدو حدود رعایت کنه

مثلا یه بار که دوتایی بودیم بهش بگم ببینم زن داداش و دامادتون چیکار کردن؟

اگه گف چرا بگم گفتی قابل اطمینان نیستن گفتم لابد گاف دادن جلوتون

لینجوری میسوزه یانه؟

2731
این که زنه این حرفو زده من پسر خاله شوهرم تو یه جمع سی  چهل نفره اصلا هم حواسش به من بنود برادا ...

جواب بالاییمو بخون ببین خوبه؟

یااینکه یه بار جلو همه بگم آدم هرچی که در درونشه درمورد بقیه بکارش میبره

مثلا اونیکه دروغگویه فک میکنه همه دروغ میگن

اونیکه خودش ذاتش خرابه فک میکنه همه ذاتشون خرابه

اونیکه مهربونه فک میکنه همه مهربونن و..

جواب بالاییمو بخون ببین خوبه؟ یااینکه یه بار جلو همه بگم آدم هرچی که در درونشه درمورد بقیه بکارش می ...

نه عزیزم این جوری کنایه بزن

بگو ، من آدم دیدم هزار جور کار ناشایست هم خودش هم فک و فامیلش انجام دادن عین خیالش که نیس هیچ تازه مردمو هم مسخره میکنن

باید طوری بگی که آتو دستش ندی که به خونواده شوهرت بگه 

باید با پنبه سرش و ببری

اگه مثل جواب بالایی بگی میره میگه اسم خونوادمو آورد یا هرچی 

ولی با کنایه بگی اگه آدم باشه خودش میفهمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40