2726
عنوان

این قسمت : جاری بیشعور

712 بازدید | 65 پست

دیروز جاری بزرگم گفت داریم واسه داداشم دنبال زن میگردیم.

من عروس یه شهر غریبم.

جاری کوچیکم گف از کجا میخواین زن بگیرین.گف از همین شهر خودمون

بعد جاری کوچیکم گف آره از شهر فلان(شهر ما)زن نگیرین.

اصلا قابل اعتماد نیستن.

بعد جاری بزرگم و خواهر شوهرومادرشوهر و اینا دیدن جلو من خیلی بد شد این اینجوری گف گفتن نه .هر شهری خوب و بد داره.

دوباره اون تاکید که نه فلان شهریا اصلا قابل اطمینان نیستن.

هرچی اونا میخواستن بگن نه اینجوری نیس اون تاکید که نه اونا قابل اطمینان نیستن.

یکی نیس بگه گ.و...و اگه قابل اطمینان نیستن چرااینقد دست و پا میزنی که بری اونجا زندگی کنی؟

من هیچی حتی یه کلمه هم نگفتم.

ولی اینقد دلم میخواد یه جا پوزشو به خاک بمالم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باید دهنش و پره 💩میکردی همون لحظه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

بايد به روش مياوردى 

كلا مخالف سر سخت جواب ندادن و به اصطلاح خانومى كردن تو اين موارد هستم

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
بايد به روش مياوردى  كلا مخالف سر سخت جواب ندادن و به اصطلاح خانومى كردن تو اين موارد هستم

منم . شوهرم همیشه میگه تاحالا شده یه حرفی و جواب ندی ؟؟ میگم نه خخخخ 

ولی من بیشترشو با شوخی جواب میدم ولی جوری ک طرف بفهمه منظور جدیم رو 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706