2733
2739

دیشب تو اینستا اتفاقی یه پستی دیدم وارد پیج شدم چه عکسا و فیلمای جلف و کثیفی از یه خانم ایرانی که کاملا مستقیم کاراش تحریک کننده س و از روابطش فیلم گذاشته...

اسمشو نگفتم که تبلیغ نشه

اصلا خودشو قضاوت نمیکنم میتونه هرزه باشه 

ولی مگه اینا خانواده ندارن فکر اونا رو نمیکنن بخاطر جذب مشتری اینطور بی پروا خودشونو عرضه میکنن

نوع زندگیشون چجوره 

کسی به اینا کاری نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قفل کن چون این موضوع ارزش بحث کردن ونظر دادنو نداره 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

وااا تو اینستا پره از این مدل پست ها وکامنتها ...منم تعجب میکنم که یه زن که مظهره نازه چجوری میاد خودشو اینجوری عرضه میکنه به بقیه ودنبال مشتریه!یعنی خانواده وآشناهاشونم مثل خودشون خرابن!!؟

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
بله پلیس گفته باهاشون برخورد میشه یه عده هم یقه پاره کردن که زنگی خودشونه به شما چه

اگه پلیس میخاس برخورد کنه نمیذاشت اینا انقدر پرو بال بگیرن

بعدم ایران نیستن خیلیاشون

2738

اینا دیگه زدن به سیم اخر 

حیا رو گذاشتن پس سرشون 

خدا به جوونهامون رحم کنه 

خدا به زندگی هامون رحم کنه

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
ینی معنی خانواده اوپن اینه حق دارن بعضیا نخوان روشنفکر باشن

تو اینستا لایو یکی از اینا همین سوالو پرسیدن گفت خانواده من کاری بهم ندارن ما خانواده اوپن مایندی هستیم بهم ازادی دادن ☺

ینی معنی خانواده اوپن اینه حق دارن بعضیا نخوان روشنفکر باشن

به روشنفکری چه ربطی داره،هر جیزی میشه میخواین بزنین تو‌سر روشنفکری.جامعه ایرانی یک عمر اسیر سنت و محدودیت بوده و گرسنه جنسیه.باید ریشه ها درست بشن.من سالهاست دارم تو شمال اروپا که از همه جای دنیا بازترن زندگی میکنم تا حالا یک نمونه از این رفتارها ندیدم.یعنی تو‌جامعه اینجا پرداختن بیش از حد به ظاهر و یا صحبت و شوخی و جوکهای  جنسی به شکل ایرانی وجود نداره اصلا.همه هم ازادن و پلیس هم در زندگی شخصی مردم دخالتی نداره ولی حامعه به اون حد از فرهنگ و اموزش رسیده که این موضوعات ابتدایی و پیش و پا افتاده است.اتفاقا اگر غیر از این باشی اینجا دیگه روشنفکر حساب نمیای میشی یک ادم سطحی که فکرش فقط در حد نیازهای ابتداییشه هنوز.

به روشنفکری چه ربطی داره،هر جیزی میشه میخواین بزنین تو‌سر روشنفکری.جامعه ایرانی یک عمر اسیر سنت و مح ...

فکر کنم متوجه نشدی

منطورمون اینه که تو ایران روشنفکری درست تعریف نشده 

اگر روشنفکر و اوپن مایند هستی حتما باید بی حجاب باشی و بی بند وبار و مسایل جنسی رو بی پروا نشون بدی 

و احترام به عقاید معنی نداره

تعریف یه سریا از روشنفکری این کثافتکاریاس

2706