2737
2734
عنوان

کیا شوهرشون بعد ازدواج یهو تپل شد؟😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1044 بازدید | 81 پست

شوهر منم لاغر شد به شدت،هرکی ندونه فک میکنه من بهش غذا نمیدم در صورتی که نغذیه اش عالیه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرمن مردنی شد .به زورداره برمیگرده به اون موقع هاش

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2728
آره غذا خوردنش خوبه،ولی از سرکار میاد انقد خستس که هرچی بهش میگم میوه بخور،یا خرما و گردو چیزای مقوی ...

بزور مجبورش کن بخوره. ماکارانی برنج زیاد بده بخوره  

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
ببخشید یک سوال داشتم اسمت واقعا دریاست؟؟

توی شناسنامه نه،اما چون پدربزرگم این اسمو دوس داشت، دختر هم نداشت و پسراشم همه پسردار شدن،فقط بابای من یه دختر داره دریا صدام میکنن

دل اگر تیره نباشد،همه دنیاااست بهشت...❤🍃
2740
توی شناسنامه نه،اما چون پدربزرگم این اسمو دوس داشت، دختر هم نداشت و پسراشم همه پسردار شدن،فقط بابای ...

اها من اسم واقعیم دریاست اولین باره هم اسم خودمو دیدم ذوق کردم😍

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم

شوهر من بعد ازدواج چاق نشد بزرگوار ترکید😂

یعنی نامزد بودیم خیلی ریز بود الان ۸۲کیلو شده همینجوری هم داره اضافه میکنه

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸
توی تاپیکم هم هست 😂نگاه کن کلی بخندی .برای راهکار هم بگو همه چیزو با نون بخوره ماکارونی برنج و....

همون تاپیک معروف دنبه دیگه؟😂

احیانا شوهرت همکار نمیخواد؟ شوهر منم ببره با خودش ، شاید یه ذره شکمش آب شه🤦‍♀️ به تغذیه ش برس ...

بابا همکاری نمیخواد که

فقط یه چند کیلو از شوهرت بده من اضافه کنم به شوهرم😂

آخه میگم که،ناهار که سرکاره ولی شام میاد خونه،بعد از شامم دیگه هیچی نمیخوره،میگه اگه زیاد هله هوله بخورم سنگین میشم خوابم نمیبره😐

2706