2703
2553

سلام گلهای باغِ نی نی سایت(اوه اوه چه جمله ای😂)

همسر من قبل ازدواج نه خیلی چاق بود نه لاغر،اندام متوسطی داشت،قدشم بلنده

۷ ماهه ازدواج کردیم

۳ ماه بعد ازدواجمون کارشو عوض کرد و رفت سر یه کار دیگه

حالا اینجا که کار میکنه خیلی فعالیت زیادی دارن و ساعت کارشم زیاده😔

به شدت لاغر شده و من خیلی ناراحتم

دوتا از دوستامم تازگیا ازدواج کردن،یهو شوهرشون چاق شده و هیکلی

نگران شوهرمم،میترسم بدنش ضعیف بشه

راهکاری ندارین؟؟

توروخدا راهنمایی کنین

دل اگر تیره نباشد،همه دنیاااست بهشت...❤🍃

خوراکش چجوره خوب میخوره؟

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

توی تاپیکم هم هست 😂نگاه کن کلی بخندی .برای راهکار هم بگو همه چیزو با نون بخوره ماکارونی برنج و....

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

ببخشید یک سوال داشتم اسمت واقعا دریاست؟؟

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
2714
خوراکش چجوره خوب میخوره؟

آره غذا خوردنش خوبه،ولی از سرکار میاد انقد خستس که هرچی بهش میگم میوه بخور،یا خرما و گردو چیزای مقوی واسش میارم میگه فقط بزار بخوابم😐

دل اگر تیره نباشد،همه دنیاااست بهشت...❤🍃

احیانا شوهرت همکار نمیخواد؟

شوهر منم ببره با خودش ، شاید یه ذره شکمش آب شه🤦‍♀️

به تغذیه ش برس ، اتفاقا آدمای فعال بدن قوی تری دارن

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
2706