2737
2734
عنوان

کیا شوهرشون بعد ازدواج یهو تپل شد؟😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1044 بازدید | 81 پست
شوهر من بعد ازدواج چاق نشد بزرگوار ترکید😂 یعنی نامزد بودیم خیلی ریز بود الان ۸۲کیلو شده همینجوری ه ...

خو چرا به من‌نمیگین چیکار میکنین شوهرتون چاق میشه؟😭

به منم بگین توروخداااا😭

من اگه ۷_۸کیلو هم اضافه کنه واسم کافیه

دل اگر تیره نباشد،همه دنیاااست بهشت...❤🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسلامتی سزارین؟ پس هم شوشوت اضافه کرده هم خودت چقد اضافه کردی وزنتو؟

اره عزیزم سزارین.نی نی بریچه.

من خودم زیاد اضافه نکردم.طبیعی وزنم رفته بالا.۵۸ بود شدم ۷۰ تقریبا.شوهرم به جای من داره اضافه میکنه 😂 من یه بستنی میخورم اون دوتا میخوره!

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2728
شوهرمن کلی لاغرشدمثلااز85 شد75هیکل ورزشکاریش کلا اب شد ولی الان دوباره تپل شده چون اون موقع کارش12سا ...

شوهر منم کارش ۱۲ ساعتیه😭واسه همین یهو لاغر شد

خوزستانم که هوا گررررمممم دیگه هیچی😭

ببین معجون خیلی میخوره چون مغازه داره بعد از ظهرا معجون بزرگ‌ میخره میخوره هم مفیده هم چاق میکنه هفته ای دوبار هم بخوره خوبه

ولی چاق شدن خوب نیست دکتر بهش گفته باید وزنتو کم کنی

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸

شوهر من بعد از ازدواج شکم دراورد

گفت به خاطر اینه که قبلا هر وقت منو می دیده عادت داشته شکمشو بده تو ولی الان دیگه بی خیاله  

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
2740
خب همون ازدواج بود دیگه😐وگرنه شغل و تحرکش ک تغییری نکرده بود  عوضش من شدم استخوووووون🤤🤤🤤

استارتر از حسودی،جان به جان آفرین تسلیم کرد😐

شوهر من بعد از ازدواج شکم دراورد گفت به خاطر اینه که قبلا هر وقت منو می دیده عادت داشته شکمشو بده ت ...

چقدددددررررر صادق بوده😂😂

واقعا عاشقته و بخاطر تو خیلی سختی کشیده😂

از لحظه ای ک عقد کردیم من چاق شدم

اون لاغررر

یه مدت وزنامون بهم رسیده بود

با اختلاف قد ۳۰ سانت هم وزن 😂😂

الان یکم بهتر شده ولی همچنان لاغر مونده 

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من

شوهر مجردیش نه ثبحانه میخورد ‌قهوه چایی سیاه بیش از حد.چیزای بیخود...موهاش خیلی کم پشت و لاعر بود.. که مادرش فقط ادعاش میشد من اله بله کردم واسه بچهام

بفد ازدواح صبخانه خور شده . مفصل

.‌‌‌..چایی کم رنگ در خد کم

نهار مفصل

میان وعده

موهاش پر شده چاقم شده😁😁😁😁😁حتی خانوادش اعتراف کردن

یا  ودود ...
2706