2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مثلا حجاب،که زنا میگن محدود میشن اینا،اما در واقع مردا از چشم چرونی،هرزه گی محدود میشن

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎

مگه قانون مرد ستیز داریم قوانین همه زن ستیزن 

زن باید اجازه بگیره زن حق نداری مگه مرد بهش بده زنی تحمل کن زنی حرف نزن زنی زجر بکشم زنی حق نداری بری ....

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
مثلا حجاب،که زنا میگن محدود میشن اینا،اما در واقع مردا از چشم چرونی،هرزه گی محدود میشن

اونکه لختش تو نت ریخته

منظورم این بود که مثلا سربازی فقط بتید پسرا برن

مثلا دختر مجرد حقوق باباشو میبره و بیمه تامین اجتماعی ولی پسر نه

مثلا دیه مرد دو برابر زن

زن راحت خونه میشینه مرد بره کار کنه پول بیاره مهریه بده😐

اونکه لختش تو نت ریخته منظورم این بود که مثلا سربازی فقط بتید پسرا برن مثلا دختر مجرد حقوق باباشو ...

کار و سربازی بخاطر فیزیک مرده،زنا هم مسیولیت های خودشونم دارن،مثلا مردا میتونن حامله بشن؟؟؟؟

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
2738

خودتونو با این حرفا گول نزنید قوانین این کشور کاملا مردسالارانس استثنا هم نداره همین که میگید مرد بااااید کار کنه نشان از مردسالاری داره

یه سربازی برای شما اجباریه

حجابم برای ما اجباریه به همراه کلی قوانین دیگه

دقیقا وقتی میگیم اجبار نباید باشه همینه سربازی هم نباید اجبار باشه

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
بزار سعی کنم ببینم میتونم یا نه

بهانه های الکی بیشتر وقت گیره، پس وقتمونو نگیر

باشه یه کار مونده که ما انجام نمی دیم 

میریم سربازی و جنگ تا شماها بشینید خودتونو باد بزنید!!!!

اگه این سربازی هم نبود که دنیا میشد بهشت واستون حقتونه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖