2737
2739

بچه ها میخوام برم واس جای جوش هام درمان شم یه دکتر خوب میخوام برم تحقیق کردم الهه لطفی میگن عالیه فقط یهایرادی داره که مرتب خارج کشوره و وقت دهیش دیر به دیره حالا تو همون کلینیک نیلفروش زاده میخوام برم پیش حنیف نیا به نظرتون برم؟؟؟؟کارش کسی تایید میکنه واس درمان جای جوش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رفتم.فعلا که تازه شروع کردم.ولی یه حسن خوبی که داشت بر خلاف دکترای پوست دیگه اصلا پولکی نیست.داروهاش ...

منم میخواستم برم پیشش ولی یه مدت تهران نیستم

اره خدایی پولکی نیست. حتی دوبار تلفنی جواب منو داد گفت فلان دارو رو استفاده کن. ایشاالله که کامل خوب شی

2738
منم میخواستم برم پیشش ولی یه مدت تهران نیستم اره خدایی پولکی نیست. حتی دوبار تلفنی جواب منو داد گفت ...

قربونت.من تازه پیشش رفتم چون هم جوش دارم هم حای جوش زیادی دارم.حتما از نتیجه میگم.فعلا که دوماه باید دارو مصرف کنم

فقط دارو داد؟ نیاز به لیزر یا روش های عملیه دیگه نداره؟

چرا ولی گفت فعلا جوش دارم.جوش هام باید با دارو حل کنه.یه سری دارو و پماد و محلول داد بعد دوماه باید برم پیشش واس اقدام برای لیزر.

سلام تحت درمانم قرص هورمونی بم داده جوش های صورتم خیلی بهتره ولی فعلا واس لیزر جای جوش نرفتم انشاالل ...

خداروشکر. بهتون سیپروترون کامپاند داده؟ چون به من داده بود. میشه بگی بعد چند وقت جوشای صورتت بهتر شدن؟ من الان بسته دوم داره تموم میشه ولی خیلی خوب نشده هنوز. داکسی سایکلین هم همراهش داده؟

خداروشکر. بهتون سیپروترون کامپاند داده؟ چون به من داده بود. میشه بگی بعد چند وقت جوشای صورتت بهتر شد ...

به من اسپیرو لاکتون داد با سیپروتون بعد یه ماه کاملا جوش هام رفت خیلی بهترم.من همش راکوتان میخوردم ولی الان با اینا جوشام رفته امیدوارم بعد از قطع دارو جوشا برنگرده

به من اسپیرو لاکتون داد با سیپروتون بعد یه ماه کاملا جوش هام رفت خیلی بهترم.من همش راکوتان میخوردم و ...

مرسی عزیزم. خداروشکر. منم همینطور بودم اولین بار خوردم صورتم خیلی شفاف شد. برنمیگرده به شرط اینکه ادامه بدی درمانت رو کااااملا. من تا خوب شدم ول کردم دوباره برگشت 

2706