2733
2734
عنوان

دکتر حنیف نیا متخصص پوست کارش چه طوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9664 بازدید | 35 پست
مرسی عزیزم. خداروشکر. منم همینطور بودم اولین بار خوردم صورتم خیلی شفاف شد. برنمیگرده به شرط اینکه اد ...

نه نباید ول کنید.من حالا بعد از اینا رفع جای جوش دارم😭.اون خیلی سخت و دردناکه

نه نباید ول کنید.من حالا بعد از اینا رفع جای جوش دارم😭.اون خیلی سخت و دردناکه

عوضش به این فکر کن که صورتت کامل خوب میشه. البته فکر نمیکنم دردی داشته باشه قبل لیزر یا میکرودرم ابریژن کرم بی حس کننده میزنن به صورت چیزی متوجه نمیشی

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2740
دکتر امیر رضا حنیف نیا خیلی عالی هستند . چه به لحاظ اخلاقی و چه از نظر تخصصی .منم مشکل جوش داشتم و ح ...

خیلی ازسون راضیم منی که با راکوتان هم جوسام کامل رفع نمیشد الان خیلی بهترم.کل جوش های صورتم رفتن.

بلاخره باز میشه این در صبح میشه این شب😔
دکتر امیر رضا حنیف نیا خیلی عالی هستند . چه به لحاظ اخلاقی و چه از نظر تخصصی .منم مشکل جوش داشتم و ح ...

سما واس حای جوش هم اقدام کردید؟

بارون بهاری میشه لطف کنی بگی با چه شماره ای باهاشون تماس گرفتید؟    

عزیزم من کلینیک دکتر نیلفروش زاده میرم ایشون اونجا هیتند بزنی اینترنت میاره سمت جردن بین میرداماد و آفریقا هست.مطب خودشونم خواستی از نت میتونی راحت گیر بیاری فقط کلینیک نیلفروش زاده همش مشغوله خیلی باید حوصله کنی تا بگیره

برای پوست های چرب و آکنه ای باید روزی دو بار صبح و شب باید با  پن مخصوص پوست های چرب و آکنه ای شستشو دهیم.که در نتیجه منافذ خوبتر عمل کرده و از جوش زدن جلوگیری می شود .دکتر امیر رضا حنیف نیا خیلی عالی هستند.

عزیزم من کلینیک دکتر نیلفروش زاده میرم ایشون اونجا هیتند بزنی اینترنت میاره سمت جردن بین میرداماد و ...

دکتر حنیف نیا به غیراز کلینیک دکتر نیلفروش زاده جای دیگه ایی هم هستن؟ میشه ادرسش رو بگی تو نت پیدا نکردم

حتما عزیزم.واسم کاری پیش اومده ۱۰شهریور به بعد میرم.بعد عملمم حتنا میگم

سلام عزیزم. دکتر به منم گفت لیزر انجام بدم برای جای جوشم ولی خیلی میترسم همش عقب میندازم. شما انجام دادی؟

به من اسپیرو لاکتون داد با سیپروتون بعد یه ماه کاملا جوش هام رفت خیلی بهترم.من همش راکوتان میخوردم و ...

عزیزم میشه بگی الان در چه مرحله ای هستی دکتر حنیف خوب بود ؟

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
2706