2737
2739
عنوان

مادرشوهرم میخوادبیاد.مجبورم یچیزسنگین بلندکنم ک نبینه

| مشاهده متن کامل بحث + 3556 بازدید | 130 پست
ن من ۳بار باردار شدم توی هیچ کدومم لکه بینی نداشتم البته ۲تاش سقط شد ولی بعضی ها اینجوری هستن لک میب ...

منم همینطور. اخه ی هفته اس حالتای پریودی دارم هی میگم الان میاد. اما هیچ ک هیچ. تا اینکه دیشب بعد از درد پریودی لک قهوه ای دیدم. کاملا خون کهنه است. یکی میگفت شاید خون از قاعدگی قبل تو رحم مونده

عاشق نی نی ام اما مشکلات زیاده برای حل مشکلم صلوات بفرستید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا خوبه ک اطلاع داده.بخدا اوایل عروسی یهو در واحدو میزد توخواب میدیدیم ایشونه

امان از دست این مادرشوهرای فضووول 🤦‍♀️

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
2731
خلاصه ک هر تصمیمی گرفتی بعد اینجا برامون بگو چی شد  ولی مراقب خودت باش عزیزم برداشتن چیزهای سن ...

ممنون  عزیزم. توروحدا دعا کن باردارباشم. هرچند اگه باشمم بعید میدونم با این سهل انگاریا....

😂😂😂😂  اسی نگی میرم به مادرشوهرت میگمااااا

گفت بنده خدا 

لاستیک ماشینه😂😂😂

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
منم همینطور. اخه ی هفته اس حالتای پریودی دارم هی میگم الان میاد. اما هیچ ک هیچ. تا اینکه دیشب بعد از ...

خون روشن ، نشانه ی پری هست

شما مراقبتت رو بکن ، انشالله که بارداری 😍

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
2738
عزیزم لاستیک ماشین سنگینه. شوهرم میخواست بفروشه.پدرشوهرم همش  کلیک کرده ک بده بمن. اونم مفت میخ ...

پس سنگینن دست نززن باردارم نباشی میزنه رگ کمرت میگیره بیا و درستش کن 

زنگ بزن بگو کمرش بدتر شده دارم میبرمش دکتر 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
گفتم  که. لاستیکه خواهر لاستییییک هههه

اهان اهااان  یه کاری کن مگه نمیگی لاستیکه 

با کمک شوهرت بلندش کن بعد هولش بده نمیشه؟ هولش بده خودش قل بخوره  بره تو اتاق 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
پس سنگینن دست نززن باردارم نباشی میزنه رگ کمرت میگیره بیا و درستش کن  زنگ بزن بگو کمرش ب ...

ی اخلاق خیلی بد داره. بخدا میگه کدوم دکتری ک منم بیام. ما اصلا استقلال کامل نداریم

اهان اهااان  یه کاری کن مگه نمیگی لاستیکه  با کمک شوهرت بلندش کن بعد هولش بده نمیشه؟ هولش ...

ن عزیزم. پر از خاره. رو فرشه امتحان کردم نشد.زوره زیادی میطلبه. میترسم باردار باشم

2706