2737
2734
عنوان

مادرشوهرم میخوادبیاد.مجبورم یچیزسنگین بلندکنم ک نبینه

| مشاهده متن کامل بحث + 3556 بازدید | 130 پست
نمیخام بترسونمت ولی خاهر من ماه اول بارداریش دوتا پشتی بلند کرده بود افتاد ب خونریزی. حالا فکر کن پش ...

اخه عزیزم توچنتا تاپیک دیدم ک لک لانه گزینی قبل از موعد پریوده. من الان دوروز بعد یعنی ازدیشب لک دیدم. یعنی ممکنه بنظرتون؟

عاشق نی نی ام اما مشکلات زیاده برای حل مشکلم صلوات بفرستید لطفا
اخه عزیزم توچنتا تاپیک دیدم ک لک لانه گزینی قبل از موعد پریوده. من الان دوروز بعد یعنی ازدیشب لک دید ...

ینی دو روز عقب انداختی 

و الان لک قهوه ای دیدی 

خیلی احتمالش بالاس حامله باشی

Niye galmiyorsun ..niye

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی دو روز عقب انداختی  و الان لک قهوه ای دیدی  خیلی احتمالش بالاس حامله باشی

اره عزیزم.توروخدا میشه بدقت بخونید. من فروروین ۹ام پریود شدم. اما همون ماه اقدام کردم و ماه بعد اردیبهشت ۶ام شدم. همیشه فک میکردم باید هرماه یروز دقیق بشم. اما اولین ماه اقدامم ۳روز جلو انداختم. این ماه نمیدونم باید چندم پریود میشدم. اگه ۶ام هم ب فرض بگیرم الان دوروز گزشته. و از دیشب لک قهوه ای خیلی کم دارم میبینم. درحدی ک حتی ب پد احتیاج نیست

گفتم شاید بخاطر روزه گرفتن بدنم ضعیف شده

ینی دو روز عقب انداختی  و الان لک قهوه ای دیدی  خیلی احتمالش بالاس حامله باشی

ماه قبل ۶ام پریود شدم. این ماخ هنوز نشدم. اما هرازگاهی درد خفیف پریودی دارم مثل دیشب. هی میگم الانه ک بیاد اما نمیاد اما دیشب لک قهوه ای دیدم

2731
ماه قبل ۶ام پریود شدم. این ماخ هنوز نشدم. اما هرازگاهی درد خفیف پریودی دارم مثل دیشب. هی میگم الانه ...

بیبی چک نزدی 

وقتی پریودت جلو افتاده توی اردیبهشت یعنی رحم داره خودش برای بارداری اماده میکنه . 

Niye galmiyorsun ..niye
بیبی چک نزدی  وقتی پریودت جلو افتاده توی اردیبهشت یعنی رحم داره خودش برای بارداری اماده میکنه ...

ن عزیزم. درسته ک میگن هرماه باید دوروز عقب بیفته پری؟یعنی من باید چهارم میشدم ک تا الان هیچی...

ههه فقط سیاستت. ... عزیزم با بدبختی بردمش بالکن  الانم کمرم درد میکنه. رفتم توالت علاکه بر لک ...

خب نمیدونی بارداری یانه باید از بدی یا بی بی چک بذاری

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2740
اخه عزیزم توچنتا تاپیک دیدم ک لک لانه گزینی قبل از موعد پریوده. من الان دوروز بعد یعنی ازدیشب لک دید ...

من احرین پریودیم اینجوری بود لک قهوه ای دیدم یروز بعد پری امر.ولی دپاک شدم باردار شدم

برای برطرف شدن مشکلاتم و سالم بودن نینیم یصلوات بفرستید لطفا🙏
من احرین پریودیم اینجوری بود لک قهوه ای دیدم یروز بعد پری امر.ولی دپاک شدم باردار شدم

عزیزن متوجه نشدم چی گفتی

عزیزن متوجه نشدم چی گفتی

وای چقدر غلط املایی دارم🤣🤣🤣

من ۲ دوره پریودی قبل از بارداری.دفعه اول۶ روز جلو انداختم دوره بعدی پریودی یکروز تمام لک قهوه ای داشتم بعد پری امد.پرسیدم از دکتر گفت رحمت داره خودشو برا بارداری آماده میکنه و بعد از تموم شدن پری حامله شدم

برای برطرف شدن مشکلاتم و سالم بودن نینیم یصلوات بفرستید لطفا🙏