2410
2553
عنوان

مادرشوهرم میخوادبیاد.مجبورم یچیزسنگین بلندکنم ک نبینه

| مشاهده متن کامل بحث + 3556 بازدید | 130 پست
ن عزیزم. پر از خاره. رو فرشه امتحان کردم نشد.زوره زیادی میطلبه. میترسم باردار باشم

پس ولش کن چاره چیه بگو فروختیم قراره فردا بیاد ببره پولشم پیش پیش داده اب پاکیو بریزید رو دستشون

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
اهان اهااان  یه کاری کن مگه نمیگی لاستیکه  با کمک شوهرت بلندش کن بعد هولش بده نمیشه؟ هولش ...

با بدبختی زیاد جمعش کررم تو بالکن و درم بستم. اما الان رفتم دسشویی پدمو دیدم علاوه بر لک قهوه ای یکم آب قهوه ای هم داشتم. نکنه از بلند کردنه اینست؟

عاشق نی نی ام اما مشکلات زیاده برای حل مشکلم صلوات بفرستید لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پس ولش کن چاره چیه بگو فروختیم قراره فردا بیاد ببره پولشم پیش پیش داده اب پاکیو بریزید رو دستشون

با بدبختی بردمش بالکن. الان دیدم رو پد علاوه بر لک قهوه ای خون آب قهوه ای هم اومده. یعنی اگه باردارباشم سقط میشه؟

با بدبختی زیاد جمعش کررم تو بالکن و درم بستم. اما الان رفتم دسشویی پدمو دیدم علاوه بر لک قهوه ای یکم ...

وقت پریودیت نیس؟ 

2720
با بدبختی بردمش بالکن. الان دیدم رو پد علاوه بر لک قهوه ای خون آب قهوه ای هم اومده. یعنی اگه باردارب ...

نمیدونم والا من تجربه ندارم  اونایی ک باردارنو ریپلای کن بپرس بیان جواب بدن یه شیاف بزار 

چند وقت پیش یکی از کاربرا تاپیک زده بود ک خونریزی دارم باردارم بچه ها گفتن برو شیاف بزار 

2714
عزیزم لاستیک ماشین سنگینه. شوهرم میخواست بفروشه.پدرشوهرم همش  کلیک کرده ک بده بمن. اونم مفت میخ ...

بگو فروختیم یارو نیومده ببره دوتا فوشم بده بگو جامونو تنگ کرده

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
بگو فروختیم یارو نیومده ببره دوتا فوشم بده بگو جامونو تنگ کرده

ههه فقط سیاستت. ... عزیزم با بدبختی بردمش بالکن

الانم کمرم درد میکنه. رفتم توالت علاکه بر لک قوه ایم خونابه قهوه ای هم دیدم. نمیدونم چ غلطی کنم

عزیزم چرا کارگر نمیگیرین ؟ حتمن باید ی بلایی سر خودتون بیاد  اصلا حامله هم نباشی مهره های ک ...

اخه شهرمون کوچیکه. نمیتونستم پیداکنم هرآن ممکن بود بیاد. ک تا الانم نیومده

عزیزم لاستیک ماشین سنگینه. شوهرم میخواست بفروشه.پدرشوهرم همش  کلیک کرده ک بده بمن. اونم مفت میخ ...

تو مسلمون نیستی😁😁😁😁😁😁😁😁😁 ما به کجا6ا که فک نکردیم😓

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
اخه شهرمون کوچیکه. نمیتونستم پیداکنم هرآن ممکن بود بیاد. ک تا الانم نیومده

نمیخام بترسونمت ولی خاهر من ماه اول بارداریش دوتا پشتی بلند کرده بود افتاد ب خونریزی. حالا فکر کن پشتی وزن انچنانی نداره . سه ماهه اول باید خیلی مواظب باشبد

Niye galmiyorsun ..niye
2706