2737
2739
عنوان

امروز بهش پیام دادم...میخواستم بگم چقدر عاشقشم‌‌...

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 37 پست
😐😐😐😐😐😐😐وا خاک عالم عشق گناهه؟؟؟مگه چی کار کردم بی:نجابتیه؟ قبلا گذشت قبلا خیلی کارا میکردن& ...

عزیزم خوب گاهی وقتا باید عاقل باشی تا عاشق شما باید قبل از اینکه دل ببندی یه چیزایی رو مرور کنی شما میگید خیلی شاخه ینی از شما بالاتره و ممکن اون عاشق شما نباشه و این برای شما خیلی سخته عشق یه طرفه میدونی اگه روزی به غیر از شما با کس دیگه ای ازدواج کنه و شما اونا رو با هم ببینید  چقدر براتون عذاب آوره دنیا رو سرت خراب میشه پس اول عاشق خودت باش و خودتو بیشتر از همه دوست داشته باش و اجازه نده  دلت همچین درد سنگینی رو تحمل بکنه از ما گفتن بود باب دلسوزی ،😊⁦☺️⁩

مغازه داره.هیچ نسبتی

ببین چند دفعه برو مغازش سرصحبت باز کن...یه بهانه ای ازش خرید کن...باهاش حرف بزن و علاقتو نشون بده تو رفتارت.(مستقیما بهش هرگز نگو)کم کم دوهزاریش میفته ک بله...اگ واقعا تمایلی داشت خودش میاد سمتت.

جذبش کن یحوراییولی بازم مستقیم بهش نگو ک ممکنه خودشو بگیره و بهت رد بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین چند دفعه برو مغازش سرصحبت باز کن...یه بهانه ای ازش خرید کن...باهاش حرف بزن و علاقتو نشون بده تو ...

مغازه دارا هم تو مرکز توجهنا😐😂 

منم نامزدم مغازه داره سنشم که کمه ظاهرشم خوشتیپه دخترا خطش زدن نمیدونن متاهله😐حلقش هم چسبش دراومده چون از انگشتش میوفته دستش نکرده دوسه ماهه. 

چن بار رفتم نگاه هاشونو متوجه شدم یبار انقد یه دختر نگاش کرد دیگه مجبور شدم برم کنارش وایستم با صدای بلند بگم عشقممم؟ 😑🤣 ببین وادار به چه کارایی میکنن آدمو🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂

بعدا شوهرم گفت چت بود؟ گفتم هیچی گف نکنه فک کردی شیطونا مسلط میشن بهم🤣🤣گفتم نخیر هیچ احمقی جز من عاشق تو نمیشه😂 گف نگران نباش منم جز توئه احمق چشمم هیچکیو نمیبینه 🤣😂

دیروزم یه پلنگ اومده بود یه بگو بخندی را انداخته بود منم از پشت یخچال داشتم یواشکی دید میزدم دیدم دختره همش الکی میخنده نامزدمم با اخم داره باقی پولشو پس میده و خیلی جدیه🤣🤣🤣

مغازه داری هم سخته😂 

2731
2740