2737
2734
عنوان

امروز بهش پیام دادم...میخواستم بگم چقدر عاشقشم‌‌...

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 37 پست
اول ببین عاشق کسی نیست یا کسیی تو زندگیش نباشه بغد غیر مستقیم یه چیزایی بهش حالی کن ببین واکنشش چیه

اره . منم بهش پیام دادم گفتم فکرکردم خواهرتی گف نه فلان بعد خودش گف من دوستتدارم . منم گفتم دوستت ندارم ک کلاس بزارم 😒 رفت یه هفته دیگه اومد گف سلام خوبی فلان ادامه دادیم راحت شدیم باهم منم اعتراف کردم 😬😬😬

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره . منم بهش پیام دادم گفتم فکرکردم خواهرتی گف نه فلان بعد خودش گف من دوستتدارم . منم گفتم دوستت ند ...

😂😂😂😂نه اون میدونه که منم.

ما از این لحاظ مشکل نداریم

اون الان نمیگه منو دوس داره😂😂😂😂

2740
چطوری بهش گفتین

. من بهش پیام دادم گفتم فکرکردم خواهرتی گف نه فلان بعد خودش گف من دوستتدارم . منم گفتم دوستت ندارم ک کلاس بزارم 😒 رفت یه هفته دیگه اومد گف سلام خوبی فلان ادامه دادیم راحت شدیم باهم منم اعتراف کردم 😬😬😬

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
چطوری غیر مستقیم؟؟؟

خب چون باهم چت میکنین یه مدت بیشتر باهاش حرف بزن حرف بکش سمت این چیزااا که تاحالا عاشق شدین؟؟  و از این حرفا کم کم بحث گل میگیرهه.. اگه خودش کسیو دوس داره که بهتره نگییی

😂😂😂😂نه اون میدونه که منم. ما از این لحاظ مشکل نداریم اون الان نمیگه منو دوس داره😂😂😂😂

خب اگه داشت میگفت دیگه  مثل واس من 

مام شماره همو داشتیم اون نمیدونست ک من دارم ولی من میدونستم ک اون داره

اه اه خاک عالم....پس اون نجابتت کو..قبلا پسرا میفتادن دنبال دخترا..به قران ریدین تو همه چی

حضرت خدیجه خودش به پیامبر درخواست ازدواج داده به واسطه ی یکی از آشناها چون میدونسته بهتر از اون پیدا نمیکنه..حضرت یوسف و زلیخا روهم ک شنیدین؟

اینا فقط‌یه گوشه از ماجراهای پیامبران بود ک واقعیه و درخواست ازدواج از طرف زن مطرح شده☺

2706