2737
2739
عنوان

حامله شم یا نه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 65 پست
کی همچین حرفی زده نکنه بقیه دکترن؟؟دوستای من 4 5 ساله ازدواج کردن تازه دودلن ک بیارن یا ن تازه اول ر ...

درسته منم بعد ۶ سال اقدام کردم همون ماه اول هم باردار شدم. کم کاری تیرویید هم سالهاست دارم. ممکنه یکی بدون جلوگیری هم مشکل پیدا کنه یا نکنه فیزیک هر کی فرق داره. میشه تحت نظر متخصص بود تو دوران جلوگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظرم لااقل ۱ سال رو فرصت بده هم به خودت هم به زندگیتت همم عشق و حال کردناتون

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
بیشتر کسانیکه طولانی مدت جلوگیری میکنن مشکل پیدا میکنن در صورتیکه در اقوامشون چنین مشکلی نبوده

من وقتی مجرد بودم بخاطر اینکه کیست نزنم دوسال قرص های جلوگیری میخوردم دکتر داده بود

وقتی هم عقد و عروسی کردیم سه سال روی هم جلوگیری داشتم با اون دوسال شد ۵سال

بعدشم فهمیدیم شوهرم ضعیفه چندماه داروخورد ماه دوم اقدام باردار شدم 

استرس نداشته باشی زود باردار میشی استرس منشا تمام مشکلاته

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2738
من وقتی مجرد بودم بخاطر اینکه کیست نزنم دوسال قرص های جلوگیری میخوردم دکتر داده بود وقتی هم عقد و ع ...

نه همیشه قطعا هیچ چیزی قطعی نیست و اینا همه نسبیه ولی قطعا تو روندش تاثیر بسزایی داره

من وقتی مجرد بودم بخاطر اینکه کیست نزنم دوسال قرص های جلوگیری میخوردم دکتر داده بود وقتی هم عقد و ع ...

در ضمن قرصهایی که برای درمان کیست میدن مشابه قرصای جلوگیریه، سیپروترون کامپاند درسته؟ بازم از قرصهای ال دی کم ضررترن

منم اخر ماه میشه ۹ ماه از گذشتن عروسیم.الان اصلا دلم بچه نمیخواد.چند ماه دیگه ۲۶ سالم تموم میشه.با شوهرمم خیلی مشکل داریم هنوز.ولی مامانش خیلی گیره و من میترسم اخر با گریه زاری مادرش کار دستم بده.جلوگیریمون طبیعیه

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲