2726
عنوان

حامله شم یا نه ؟

535 بازدید | 65 پست

من ۲۰ سالمه همسرم ۲۹ سال و ۸ ماهه ازدواج کردیم

همه میگن اگه جلوگیری کنی بعد حسرت میخوری

بنظرتون چیکار کنم؟

خودم چون سنم کمه بچه نمیخوام ولی در کل بچه دوس دارم

همسرمم دوست داره 

با طُ بودن ز همه دست کشیدن دارد...  

بیخیاااال من برادرم ۳۵سالشه زنش ۲۷تازه میخان اقدام کنن🤣🤣🤣🤣

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چ ربطی داره من چن ساله جلوگیری میکردم

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
منو شوهرمم همسن شماییم من دوساله ازدواج کردم الانم دوماه اقدام کردم

واقعا؟ من یه حسی دارم که هم سن و سالای من دارن از جوونیشون لذت میبرن ولی من باید درگیر بچه باشم از یه طرفم میترسم تاخیرش باعث شه هیچوقت حامله نشم 

با طُ بودن ز همه دست کشیدن دارد...  
 واقعا؟ من یه حسی دارم که هم سن و سالای من دارن از جوونیشون لذت میبرن ولی من باید درگیر بچه باش ...

هرجور راحتی ولی خیلیا با بچه محدود نمیکنن خودشونو من بعد بارداریم کلی نقشه دارم فعلا تا سنم کمه و حوصلم میکشه میخام بچه دار بشم چون سن شوهرامون بالاس 

حوض بی ماهی با ماهی بی حوض فرق میکنه .........................یدونه صلوات برای رفع حاجتم یادتون نره

برو چند سال باشوهرت خوش بگذرون. بچه خیلی زوده برات الان. کل زندگیت رو زیر و رو میکنه. من با اولین اقدام تو سن بالا تازه باردار شدم. برو به خوشیهات برس. بعدم بذار کرونا و انفولانزای زمستون بیاد و بره ببینیم چه بلایی سرمون قراره بیاد و بعدش. 

2706