2737
2734
عنوان

حامله شم یا نه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بالاخره همسن و سالای مجردت که دارن لذت میبرن از زندگیشون لذت هایی که شما دارید رو تجربه نمیکنن و ندارن 

هرکس توی شرایط خودش باید بسنجه 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

منم ۲۲ سالمه شوهرم ۲۳ 

۷ماهه ازدواج کردیم من ۴ماهمه

اصلا هم پشیمون نیستم چون عاشق بچه ایم 

تو همون سه ماه هم کلی تفریح و مکان زیارتی و اینا رفتیم 

البته ما ۴ سال دوست بودیم باهم در عرض ۱سال هم عقد و عروسی

❤️❤️❤️❤️😍😍                                                                          
جلوگیری احتمال ناباروری رو به میزان بسیار زیاد افزایش میده

فقط ناباروری رو مخفی میکنه همین

اگر وجود داشته باعث میشه که فرد نفهمه و بدتر بشه اگرم سالم باشه مشکلی براش پیش نمیاد

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

ناباروری زیاد شده

به نظرم اقدام کن

یهو دیدی چند سال بعد کلی مشکل داری برای باردار شدن

اتفاقا سنت خوبه برای مامان شدن. بچتم با خودت بزرگ میشه

گروه نارنجی  وزن اولیه 70  🍁 هدف اول 65 🍁وزن هدف 58
2738
 واقعا؟ من یه حسی دارم که هم سن و سالای من دارن از جوونیشون لذت میبرن ولی من باید درگیر بچه باش ...

من 32 سالمه تازه باردار شدم. برای بچه دار شدن عجله نکنید خیلی زوده بزارید حداقل دو سه سالی از زندگی مشترکتون بگذره به اخلاق هم در بیایید. بعد. 

توکل بر خدا اقدام کن 

الان عزیزم جوانی حوصلت بیشتره 

بچه که بزرگ تر بشه مردم میگه چه عالی چقدر خوب موندی 

هر چیزی توجوانی خوبه 

بچه با خودش مهر و محبت میاره 

بچه رحمت خداست ، پس چه بهتر که رحمت خدا زودتر نصیبت بشه  

نظر شخصیم اینه یکی دو سال بگذره هم لذت ببرید از دوتایی بودنتون هم اینکه اطمینان بیشتر به زندگیت پیدا کنی هم اینکه از سن کم درگیر سختی و مسئولیت بچه داری نشی فعلا خوش بگذرون. بعد اگه شرایط زندگیت اوکی هست خودت و همسرت از لحاظ روحی و مالی امادگی بچه دار شدن رو دارید اقدام کن.

این اصلا علمی نیست. 

ولی عملی هست یه نگاه به دور و اطرافت بنداز و آمار ناباروری الان رو با ۲۰ سال پیش که بدو ازدواج اقدام میکردم مقایسه کنید دلیل نمیشه هر چیزی رسانه ای نشه درست نباشه یا بر عکسش در ضمن اکثر مواقع حقیقت رو برای مقاصد شوم کتمان میکنن 

من بعد ۳ سال الان ۲۰ شدم باردارم همش میگم کاش زودتر این حس خوب رو تجربه کرده بود اصلا از لحاظ عقلی هم خیلی رشد کردم 😂 البته من تو این سه سال هرکاری دلم میخواسته کردم یعنی حسرت چیزی به دلم نموند ک چندسال دیگه بخوام بگم بچه دست و پامو بست و هیچی از زندگی نفهمیدم و اینا 

محبتی رو که تو خونه گم کردی تو خیابونا دنبالش نگرد 🤭🍭

ببین هر کس یه نظری داره من بیست و یک سالگی بچه دار شدم و خیلی راضی ام مگه می خوای چیکار کنی یکی می بینی خیلی پولداره می خواد دنیا رو برگرده و تفریحات آنچنانی داره دلش نمی یاد بچه بیاره من دیدم این امکانات رو ندارم زندگیم بعد از نه ماه خیلی عادی می گذشت بچه دار شدم و خیلی راضی ام الان دخترم بزرگ شده فاصله سنی مون کمه و خیلی راضی ام 

شما هم اگر مشکل مالی نداری بچه بیار بابا دوست دختر رونالدو چهارتا بچه داره جوون هم هست خارجیها چه راحت بچه می یارن حالا ما واسه یه دونه کلی چونه میزنیم

بیار عزیزم تا جوون و سالمی یه دونه بیار

فقط ناباروری رو مخفی میکنه همین اگر وجود داشته باعث میشه که فرد نفهمه و بدتر بشه اگرم سالم باشه مشک ...

بیشتر کسانیکه طولانی مدت جلوگیری میکنن مشکل پیدا میکنن در صورتیکه در اقوامشون چنین مشکلی نبوده