2733
2739
عنوان

به نظزشما شرق تهران بهتره یا غربش چرا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 28367 بازدید | 114 پست

من اصلا غربو در حدی نمیدونم که بخوام بحث کنم جاهای دنجی که سمته تهرانپارس هست تو کله غرب نیست باباا 😂😂😂😂😂 همون یدونه لواسان با کله شهرک غرب و فلان و بیصار برابری میکنه  من دانشگاهم پونکه هر جفتشو اشنام خدایی شرق خیلی نابی تره یه سر برید گردنه شیان بعد باهاتون صبت میکنم😂😂😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من کلا مرکز و شمال تهران بزرگ شدم راستش فرهنگ غرب منظورم پونک صادقیه شهرک غرب اصلا به من نمیخوره طرز ...

حس کردم افراد ترک هم زیاد دیم سمت غرب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

همه نظرات یه طرف این جمله هم یه طرف...

خدایااااااااااا شکرت
همه در محضر توییم.
شرق اصیل تره،اغلب کسانی که به تهران مهاجرت میکنن سمت غرب میرن،

کاملا درسته. معمولا غرب تهران  دروازه ورود مهاجرین از شهرستانها هستش به ویژه که کرج هم در همسایگی غرب تهران  قرار داره.  و شرق تهران اصیلتره.

2731

تقریبا ده ساله به خاطر شغل پدرم به تهران اومدیم.  اوایل که اومدیم رفتیم جنت آباد  اما الان دو ساله رفتیم دهکده المپیک . با این که کلا جفت محله ها تو شمال غربی تهران هستن و فاصله محله جنت آباد تا دهکده المپیک خیلی کم هست محله دهکده واقعا هیچ چیزش بهتر از جنت آباد نیست امکانات رفاهیش خیلی ضعیفه هنوز هم که هنوزه میریم بعضی خرید هامون تو جنت آباد میکنیم ولی  مشکل محله دهکده و کلا منطقه ۲۲ نداشتن وسایل نقلیه عمومی درست و حسابی مثل ایستگاه متروست . اتوبوس هم که بدتر مدت زمان رسیدن اتوبوس از ایستگاه صادقیه تا آخرین ایستگاهش مثلا دهکده یا دریاچه یا شهید باقری از یک ساعت و نیم تا دو ساعت زمان میبره . هر اتوبوس هم که ماشاالله هر ۴۵ دقیقه یک بار میاد :-) مشکل دیگه عدم تطابق ساعات ورود اتوبوس با ساعات ورود قطار عادی به ایستگاه های مترو منطقه ۲۲ (استادیوم آزادی-چیتگر-ایران خودرو ) هست وقتی  اتوبوس میرسه به مترو ، قطار رفته واین منجر به عدم بهره وری زمانی میشه وازطرفی برای سهولت وسریع تر رسیدن مسافرین کرج درقطارسریع السیرنیز وقت بقیه مردم منتظر در ایستگاههای خط عادی(که همین ایستگاه های منطقه ۲۲ هست ) تلف میشود . هر قطار عادی هم هر بیست دقیقه یکبار میاد که واقعا رو اعصابه. در کل شمال غرب تهران منطقه ۵ و ۲ خوبن منطقه ۲۲ بیست سال (اگه اغراق نکنم )طول میکشه پیشرفت کنه(حداقل از نظر وسایل نقلیه عمومی مثل چند ایستگاه مترو تو اماکن مهم منطقه ۲۲)

2738

ما که از اول بچه شهرک غرب بودیم جای دیگه ای رو قبول نداریم

لیسانس حقوق وکیل پایه یک دادگستری ، فوق لیسانس معماری از دانشگاه هنر تهران ، دانشجوی دکترای روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی _ متولد تهران _ ساکن شهرک غرب ، برای خودم یک کلینیک پوست و زیبایی و لیزر دارم تو سعادت آباد که خدا رو شکر چرخش می چرخه

ما سهروردی شمالی که واقعا جز محله های شمال تهرانه. همسایه پایینی ما که از غرب تهران شهرک ژاندارمری اومده خریده اصلا و اصلا فرهنگ نداره و خدا لعنتش کنه تمام همسایه ها از دستش دیونه شدن 

این نشون دهنده اینه که غرب و شمال غرب تهران همیشه محل آدم های تازه به دوران رسیده و مهاجر ها از اطراف شهر های ایران بوده.