2703
2553
اکثرا می گن غرب بهتره ولی من دیدم شرق دنج تره نظرشما؟؟؟
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
اززلحاظ محلیت وقیمت وکلاس منطقه ودسترسی ورشد قیمت و...تمیزی وکلا موندم
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
میدونی طرف پیکان شهر قیمت چنده؟؟
شرق دنج تره ؟؟؟؟؟؟؟ غرب خیلی خلوت تره ، هواش تمیزتره ، کوچه ها و خیابوناش پهن تره
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2714
خب ارزونترین منطقه تو غرب تهران کجاست؟؟
تو شرق سمت پارک لویزون یا شهرک شهید بهشتی رادیدید؟؟خیلی اروم وباصفاست اما شوهرم بدترین نقطه غرب را ترجیح میده
لایک به فاطمه پریا دقیقا منم اومدم همین رو بگم غرب اصلا بافت بومی مشخص نداره و فرهنگ مشخص چون اکثرا مهاجرند صد در صد لویزان و شهرک بهشتی آب و هواش عالیه میشه اتوبان بابایی دیگه غرب مگر جای خوب و کلاس دارش برید مثل خود شهرک غرب و یا سعادت آباد سایر جاهاش اصلا ولی خب تفاهم بین هردوتون مهمه دیگه سلیقه ایه
آدرس سایت فروشگاه گل اندام : http://golandam.net/ فروش انواع لباس خواب و لباس زیر برندهای معروف و اصل ترکیه : NBB / YENIINCHI / X-LAYDY / BELLADONNA . آدرس کلوپ : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=18606
غـــــــــــــــــــــــــــــــرب !! غرب و اصـــــــلا با شرق مقایسه نکن.. مجتمع های با کلاس غربــــه رشـــد و جاهای تفریحی که شرق جایی رو نداره که! اما غرب عالیه.. مردم شرق قدیمی طورن! اما شیک و پیک ها غرب ان
اول برای حاجت روایی خودت بعد برای من یک صلوات بفرست. خدای خوبم من رو هم حاجت روا کن   
آسمون غرب آبیه و هواش از همه جای تهران تمیز تره... خیابون هاش جدیـــد و پهن تره.. شرق شلوغ پلوغ و هرج و مرجه..!
اول برای حاجت روایی خودت بعد برای من یک صلوات بفرست. خدای خوبم من رو هم حاجت روا کن   
2706